برندها

معرفی برند Avène

معرفی برند Avène

احتمالا نام اَوِن به گوش شما با یک برند محصولات مراقبتی پوست بشناسید اما اون نام یک شهر کوچک نیز در جنوب فرانسه است. این شهر از جهاتی شهری عادی محسوب نمی‌شود. شباهت نام‌گذاری برند اون با این شهر فقط به خاطر وجود کارخانه اون در این شهر نیست. داستان جالب شهر اون به سال ۱۷۳۶ برمی‌گردد. در آن سال در شهر کوچک اون، اسب یکی از اهالی به بیماری و خارش پوستی شدیدی دچار شد. شدت این بیماری به گونه‌ای بود که صاحب اسب آن را آزاد کرد زیرا از انتقال آن به خود و سایر اهالی می‌ترسید. اسب آزادشده به سمت کوه وردو در همان حوالی به راه افتاد و از آب چشمه‌ی وردو نوشید. اکنون می‌توان حدس زد که پایان این داستان چگونه است! اسب بهبود پیدا کرد و دوباره پوست و مویی براق، طبیعی و سالم پیدا کرد و درمان شد. از آن پس پزشکان منطقه برای درمان انواع بیماری‌های پوستی، استفاده از آب چشمه گرم دهکده اون را توصیه می‌کردند اما این روند در سال ۱۹۶۵ به دلیل افزایش غیرقابل کنترل بازدید از این چشمه‌ها به اتمام رسید تا در سال ۱۸۷۴ دولت فرانسه این چشمه‌های آب گرم را جزو منافع عمومی اعلام کرد.

در سال ۱۹۹۰ این مرکز آب‌درمانی بازسازی می‌شود و در کنار آن آزمایشگاه‌های پوستی اون شروع به کار می‌کند. تولیدات محصولات اون از همان سال‌ها شروع شده و روز به روز پیشرفته‌تر و گسترده‌تر می‌شود. این پیشرفت شگرف، در سال ۲۰۰۷ اون را به جایی می‌رساند که محصولات آنها در بیش از ۱۰۰ کشور دنیا قابل دسترسی می‌شود.

اون فقط یک برند تجاری نیست. آنها طبق شعار خود تلاش می‌کنند تا جمله “فراتر از مرزها” را به حقیقت تبدیل کنند. روابط بر پایه اعتمادی که بین مصرف‌کننده‌گان و کارخانه اون در طی این سالها شکل گرفته‌ است، دلیلی است که این برند را از سایر برندهای تجاری دیگر متمایز می‌کند.

درباره نویسنده

Related Posts

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید