معرفی محصولات

ماسک لایه‌بردار HYSÉAC اوریاژ

اختصاصی مجله اسپا:

ماسک لایه‌بردار HYSÉAC اوریاژ:

اسکراب لایه‌بردار Uriage با جذب فوق‌العاده بالا پوست را بازسازی کرده و به ساخت لایه‌ی جدید و تازه‌ کمک می‌کند و به این ترتیب تاثیر دو گانه و دو برابری بر پوست دارد. این ماسک درمانی به کمک میکرو دانه‌های موجود در آن، ترکیبی لذت‌بخش و آرامش‌بخش را می‌سازد که در نهایت شادابی بی‌نظیری را برای پوست شما به ارمغان می‌آورد.

این ماسک با جذب ناخالصی‌های موجود در سطح پوست چهره شما، بافت پوست را صاف و صیقلی و رنگ آن را شفاف و روشن می‌کند. پس از استفاده از این ماسک، پوست فرد معطر، براق، شاداب و لطیف می‌شود.

این ماسک به دو صورت ماسک و اسکراب لایه‌بردار قابل استفاده است. در صورت استفاده از این محصول به عنوان ماسک توصیه می‌شود که مقداری از آن را بر روی سطح پوست خود کامل بمالید و دو دقیقه بدون ماساژ آن را باقی بگذارید و سپس با آب شتسشو دهید. با این روش می‌توانید هر روز این محصول را استفاده کنید.

روش دیگر استفاده از آن به صورت اسکراب لایه‌بردار است. در این روش مقداری از محصول را برداشته و به کل صورت به جز ناحیه چشم‌ها بمالید. سپس با حرکات نرم و آهسته دایره‌ای سطح صورت خود را ماساژ دهید. در نهایت صورت را با آب شستشو دهید.

در لایه‌بردار HYSÉAC 100 گرمی اوریاژ از آب چشمه معروف معدنی اوریاژ فرانسه به عنوان یکی از ترکیبات اصلی آن استفاده شده و این محصول غیرکمودون‌زا و غیرآلرژی‌زا می‌باشد که جای نگرانی را برای افراد با پوست‌های حساس باقی نمی‌گذارد و قابل استفاده برای انواع پوست‌ها می‌باشد.

برچسب ها
نمایش بیشتر
محصولات پوست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن