معرفی محصولات

کرم ضدچروک دور چشم Q10 Plus NIVEA

اختصاصی مجله اسپا:

کرم ضدچروک دور چشم Q10 Plus NIVEA:

کرم Q10 Plus NIVEA با مواد تشکیل‌دهنده قوی و موثر خود، به سرعت چروک‌های ریز اطراف چشم را از بین می‌برد و باعث کاهش چشم‌گیر سیاهی اطراف چشم می‌شود و در نهایت چهره‌ای شاداب‌تر و جوان‌تر به شما می‌بخشد. این کرم لطیف که بدون الکل است، با انواع مختلف پوست سازگار می‌باشد.

Q10 یک بنزوکینون است که در آن حرف Q به گروه شیمیایی کینون در جدول تناوبی اشاره دارد. این ترکیب شیمیایی یک آنتی‌اکسیدان داخل سلولی است که توسط بدن انسان ساخته می‌شود و رفته رفته با افزایش سن فرد، سطح این ترکیب در پوست پایین آمده و فرد باید به کمک عوامل بیرونی‌ای چون تغذیه مناسب و کرم‌ها برای آن جایگزین پیدا کند. نام این کرم نیوه‌آ از روی همین ترکیب شیمیایی برداشته شده است. کرم Q10 Plus با تحریک متابولیسم بدن، به افزایش جریان خون و کلاژن‌سازی پوست کمک می‌کند و  آنتی‌اکسیدانی موثر برای پوست شما به حساب می‌آید.

این کرم که خاصیت ضدحساسیت نیز دارد و از نظر پزشکی تایید شده است. کرم Q10 Plus مخصوص استفاده خانم‌ها می‌باشد و بهتر است برای تاثیر بیشتر، Q10 را در شب مصرف نمایید. نحوه استفاده این محصول به این شکل است که مقدار بسیار کمی از آن را برداشته و با ضربات نرم و با نوک انگشتان به آرامی روی پوست اطراف چشم می‌زنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر
محصولات پوست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن