برندها

معرفی برند اوریاژ Uriage

معرفی برند اوریاژ Uriage

اوریاژ نام یک چشمه آب معدنی قدیمی است که در نزدیکی شهر گرونوبل فرانسه واقع شده است. سرچشمه اوریاژ که در بیش از ۴۰۰ از سطح دریا قرار دارد، به کوه‌های آلپ می‌رسد. کشف این چشمه آب معدنی توسط رومیان باستان انجام شد. آنها در بازگشت از حمله به محلی که امروز به کشور فرانسه شناخته می‌شود، به این منطقه برخوردند که متوجه شدند آب این چشمه خاصیت شفابخشی و دارویی دارد و تصمیم به تاسیس اولین مرکز حرارتی گرفتند. آثار کشف شده در این منطقه قدمت این سنت کهن را نیز تایید می‌کند.

در نهایت در سال ۱۸۷۷ آکادمی پزشکی خاصیت منحصر به فرد اوریاژ را تایید کرد و به رسمیت شناخت. در دهه ۲۰ میلادی، اوریاژ به یک شهر معروف تبدیل شده بود و تا آن زمان میزبان افراد مشهوری چون کوکوشنل، ادموند راستند  وگبریل کولت شده بود.

در سال ۱۹۹۲ بالاخره برند اوریاژ شروع به کار کرد و اولین محصولات مراقبت پوستی خود را بر پایه چشمه‌های آب معدنی شهر باستانی اوریاژ به بازار عرضه کرد. برند اوریاژ یکی از بزرگ‌ترین موهبت‌ها را برای مردم به ارمغان آورد و آن چیزی نبود جز؛ در دسترس همه قرار دادن این چشمه مفید از طریق محصولات خود.

برای بهبود کیفی و تسهیل روند تولید، اوریاژ آزمایشگاه‌های تولید محصولات خود را در کنار چشمه‌ها و در شهر اوریاژ قرار داده است.

امروزه اوریاژ به یکی از خوش‌نام‌ترین محصولات مراقبت پوستی در جهان تبدیل شده و روزانه هزاران محصول از آن به پاریس و بیش از ۷۰ کشور دنیا صادر می‌شود. اوریاژ با همکاری با متخصصان حرفه‌ای پوست و مو و بهره‌گیری از خواص بی‌شمار چشمه‌های آب معدنی، خود را به یک برند متمایز و معتبر در سراسر دنیا بدل کرده است.

محصولات اوریاژ طیف وسیعی از خدمات پوست و مو را برای انواع آن شامل می‌شود و فرمول‌های ضدآلرژیک، غیر کمدوژنیک، بدون پارابن و با حداقل غلظت نگهدارنده‌ها، اوریاژ را برای همه قابل استفاده می‌کند.

 

درباره نویسنده

Related Posts

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید