معرفی محصولات

کرم‏ های مرطوب‏ کننده هیدرانس اوپتیمال Avene Hyderance Optimale

کرم ‏های مرطوب‏ کننده‏ هیدرانس اوپتیمال Avene Hyderance Optimale

عوامل زیادی، مانند قرار گرفتن در معرض هوای خشک، باعث از بین رفتن چربی و رطوبت پوست می‏شوند. افرادی که در مناطق آب و هوایی خشک زندگی می‏کنند و یا در محیط زندگی خود وسایل گرمایشی دارند، زودتر رطوبت پوست خود را از دست می‏دهند.

اشعه‏ های مضر خورشید نیز روی رطوبت پوست تأثیر منفی می‏گذارند. پوستی که زیاد در معرض آفتاب قرار گیرد نازک می‏شود و توانایی حفظ رطوبت کم‏تری خواهد داشت. شست‏و‏شو با مواد نامناسب و آب داغ، بالا رفتن سن و بیماری ‏هایی مانند کم‏کاری تیروئید، دیابت و نارسایی‏ های کلیه نیز باعث می‏شوند پوست چربی و رطوبت طبیعی خود را از دست بدهد.

پوستی که دچار خشکی و کم ‏آبی باشد ظاهر و احساس ناخوشایندی خواهد داشت و دچار پیری زودرس خواهد شد. احساس خارش، قرمزی، ترک خوردن و بروز چین و چروک نشانه ‏های خشکی پوست هستند. برای رفع این مشکلات راه‏ های متنوعی وجود دارد مانند بخور دادن پوست و یا استفاده از کرم‏ های مرطوب کننده موجود در بازار.

مکانیسم عملکرد این کرم‏ ها به دو صورت است: یا با ایجاد لایه ‏ای روی پوست مانع تبخیر آب موجود در آن می‏شوند یا ترکیباتی دارند که خود آب را به پوست اضافه و رطوبت محیط را جذب می‏کنند. برای دریافت بهترین نتیجه باید کرم مرطوب‏ کننده‏ مناسب پوست خود را بیابید.

سری محصولات هیدرانس اوپتیمال اَوِن در دو نوع لژر و ریچ، رطوبت و طراوت را برای انواع پوست فراهم می‏کند. شما می‏توانید با توجه به نوع پوست خود یکی از این کرم‏ ها را انتخاب کنید. در تکنولوژی منحصر به فرد هیدرانس اوپتیمال از کمپلکس لیپوموسین-میبوسرین استفاده شده که بر اساس مکانیسم اشک چشم به وجود آمده است. لیپوموسین باعث تولید پروتئین‏ های موجود در اشک چشم مانند لیپوکالین و موسین می‏شود، آب معدنی اَوِن را در لایه‏ های مختلف پوست به صورت یکنواخت توزیع می‏کند و بنابراین باعث آبرسانی سطحی و عمقی به پوست می‏شود.

میبوسرین یک کمپلکس لیپیدی است که عملکرد میبوم در اشک چشم (جلوگیری از تبخیر اشک چشم) را تقلید می‏کند و به همراه لیپوموسین یک لایه‏ محافظ و یکنواخت لیپیدی در سطح پوست می‏سازد و به این ترتیب مانع تبخیر آب پوست می‏شود، عمق رطوبت ‏رسانی را افزایش و مدت زمان نیاز به استفاده دوباره از کرم را کاهش می‏دهد.

کرم ریچ هیدرانس اوپتیمال یک مرطوب‏ کننده‏ بسیار قوی برای پوست‏ های حساس خشک و خیلی خشک است و با برقراری تعادل رطوبت باعث ایجاد حس آرامش در این پوست‏ ها می‏شود. آب‏رسانی کرم ریچ قوی و بادوام است.

کرم لژر هیدرانس اوپتیمال برای پوست‏ های حساس نرمال تا مختلط طراحی شده است و ساختاری سبک و جذبی سریع دارد. این کرم با داشتن میکروسفرهای جاذب، چربی پوست را کنترل می‏کند و به آن ظاهری مات غیر براق می‏بخشد.

این کرم‏ ها به دلیل داشتن ترکیبات منحصر به فرد و آب معدنی اَوِن، خاصیت التیام‏ بخش و ضد التهاب دارند، پوست را برای مدت طولانی شاداب و باطراوت نگه‏می‏دارند و باعث بروز جوش و حساسیت نمی‏شوند. محصولات هیدرانس اوپتیمال را صبح و شب با حرکات دورانی ملایم رو به بالا، روی پوست تمیز صورت و گردن بمالید. این محصولات در تیوپ‏ های ۴۰ml به بازار عرضه می‏شوند.

کرم‏ های مرطوب‏ کننده هیدرانس اوپتیمال Avene Hyderance Optimale

کالاهای پیشنهادی:
نمایش بیشتر
محصولات پوست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن
بستن