مراکز اسپا

مرکز ماساژ بونسای

مرکز ماساژ بونسای

در مرکز ماساژ بونسای تعدادی از بهترین و شناخته شده ترین انواع  ماساژ را برای شما به ارمغان آورده ایم که هر فردی چه فردی در حال رشد و در سنین بلوغ، و یا کسی که از دردی مزمن رنج می برد و یا کسی که بدنبال آرامش و رهایی از فشار های جسمی و ذهنی روزمره می باشد همه و همه می توانند از آنها بهره ببرند.

خدمات مرکز ماساژ بونسای

در این مرکز انواع خدمات از جمله خدمات زیبایی ،خدمات ماساژ، خدمات lPG و کلینیک اوزون انجام می شود .

شاید از خود بپرسید که چرا اسم بونسای را برای این مرکز ریلکسی انتخاب کرده ایم بونسای در زبان ژاپنی به معنی کاشت گیاه در گلدان است. برای به ثمر رسیدن این گیاه با ظاهر معروف خود، به تفکر، ممارست و تعمق احتیاج است. شیوه های مختلف پرورش بونسای وجود دارد که ما را به شکل مطلوب خود می رساند. در نهایت بعد از تلاشی که برای رشد بونسای شده این لذت از زیبایی خیره کننده آن است که برای بیننده باقی می ماند. گیاه بونسای جزو معدود گیاهانی است که خواص دارویی و درمانی ندارد اما زیبایی آن و تمرکزی که برای رسیدن به فرم مدنظر با کشت طولانی مدت آن صرف می شود، باعث انتقال انرژی مثبت در فضا و متعاقبا به روان انسان است. روح و جسم ما انسان ها نیز مانند بونسای نیاز به توجه ویژه و رسیدگی دارد. روح و جسم ما نیاز دارند که هرچند وقت یک بار، مانند این گیاه اصلاح و تازه گردند و به فرم جدید و زیبایی برسند و نیروی مثبت را به اطراف ساطع کند. بونسای و ماساژ هردو روشی طبیعی برای مراقبه، رسیدن به آرامش و تنش زدایی از جسم و روح انسان هستند. برای مراقبت از این دو، مرکز ماساژ و سلامتی بونسای با خدمات ویژه آماده خدمات رسانی به شما است.


هربار که به احساسات روزمره آدمها فکر می کردم، تصور می کردم که مشکلات، شلوغی و ترافیک، استرس و تنش و… بی پایان، چند درصد این افکار را تشکیل می دهند؟ فکر می کردیم چطور می شود این تنش ها را از جسم و روح آدمها گرفت و در عوض آرامش را به آنها بخشید؟ عده ی زیادی بر این باور هستند که بازگشتن انسان به اصل خویش، یعنی طبیعت، موثرترین روش برای دور کردن استرس و تنش است. آنها اضطراب زندگی انسان مدرن را، ناشی از دور شدن او از ریشه و طبیعت می دانند. این افکار، ما را به سمت ایده تاسیس مرکز ماساژ و سلامتی بونسای سوق داد

چرا بونسای؟

بونسای در زبان ژاپنی به معنی کاشت گیاه در گلدان است. برای به ثمر رسیدن این گیاه با ظاهر معروف خود، به تفکر، ممارست و تعمق احتیاج است. شیوه های مختلف پرورش بونسای وجود دارد که ما را به شکل مطلوب خود می رساند. در نهایت بعد از تلاشی که برای رشد بونسای شده این لذت از زیبایی خیره کننده آن است که برای بیننده باقی می ماند. گیاه بونسای جزو معدود گیاهانی است که خواص دارویی و درمانی ندارد اما زیبایی آن و تمرکزی که برای رسیدن به فرم مدنظر با کشت طولانی مدت آن صرف می شود، باعث انتقال انرژی مثبت در فضا و متعاقبا به روان انسان است. روح و جسم ما انسان ها نیز مانند بونسای نیاز به توجه ویژه و رسیدگی دارد. روح و جسم ما نیاز دارند که هرچند وقت یک بار، مانند این گیاه اصلاح و تازه گردند و به فرم جدید و زیبایی برسند و نیروی مثبت را به اطراف ساطع کند. بونسای و ماساژ هردو روشی طبیعی برای مراقبه، رسیدن به آرامش و تنش زدایی از جسم و روح انسان هستند. برای مراقبت از این دو، مرکز ماساژ و سلامتی بونسای با خدمات ویژه آماده خدمات رسانی به شما است.

اطلاعات تماس

  • نشانی: تهران، باشگاه انقلاب، طبقه دوم cn club
  • شماره تماس: ۲۶۲۱۶۳۸۸-۰۲۱
  • پست الکترونیکی: info@bonsaimassage.com

آدرس سایت: www.bonsaimassage.com

 

کالاهای پیشنهادی:
نمایش بیشتر
محصولات پوست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن
بستن