مراکز اسپا

ابن سینا

مجموعه بین المللی ماساژ و اسپا

مدرسه بین المللی ماساژ و اسپا ابن سینا با سعی و تلاش فراوان جهت ارتقای سطح علمی دانشجویان و هنرجویان در دوره های مختلف آموزشی، و با تکمیل امکانات و تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی در راستای ارج نهادن به همه علاقمندان و شرکت کنندگان جهت پیشرفت و کسب اطلاعات بیشتر از امکانات بهره لازم را برده و بر دانش خود بیافزایند.

همان گونه که می دانید: پیش زمینه لازم جهت برگزاری دوره های آموزشی در کنار تخصص، تجربه، وسایل آموزشی و کمک آموزشی بسیار اثر گذار بوده که باعث درک صحیح و پیشرفت این دورهها خواهد بود. تمام کتاب های آموزش ماساژ هر دوره این مرکز برطبق استاندارد مدیریت کیفیت آموزشی روز دنیا و به طور کاملا حرفه ای با تصاویر رنگی و اثرگذاری هر نقطه و قسمتماساژ به صورت تصویر سازی و نشانه گزاری (کامپیوتری) و صفحه آرایی گرافیکی در کنار هم برای بهبود و کمک به آموزش و فراگیری دانشجویان تهیه و تالیف گردیده است.

با استنادات موجود می توان گفت مطابق این نوع کتاب ها در میان کتاب های آموزشی ماساژ هیچ گونه نمونه مشابهی وجود نداشته و با توجه به کمبود ها وسختی های مسیر (به لطف خدای مهربان و عزیز) برترین کتاب های آموزش ماساژ در ایران در خدمت شما می باشد.

در این راستا بنا به رسالتی که بر عهده این مدرسه و آموزشگاه بوده است، کتاب های آناتومی و فیزیولوژی برای هر دوره آموزش به طور جداگانه جمع آوری و تألیفگردیده است. این کتاب ها می تواند اطلاعات جامع و تخصصی در رابطه با اعضای بدن را در اختیار شما عزیزان قراردهد تا بتوانید تکنیک های ماساژ را به صورت صحیح پیاده سازی نمایید.

شناخت آناتومی بدن یکی از مهمترین عواملی است که می تواند برای جلوگیری از آسیب های احتمالی در ماساژ، مورد توجه قرار گیرد. آموزش و فراگیری آناتومی و فیزیولوژی بدن به عنوان یکی از پایه های اصلی دوره های آموزش مدرسه می باشد که بایستی توسط دانشجویان مورد استفاده قرار گیرد.

اطلاعات تماس

  • نشانی: تهران، مرزداران، ضلع شمالی، بعد از آریافر، ساختمان دانش، پلاک ۱۲۵، طبقه سوم، واحد ۶
  • شماره تماس: ۰۲۱۴۴۲۸۰۹۷۴
  • پست الکترونیکی: AcademyMassage.ir@gmail.com

آدرس سایت: www.dris.ir

 

کالاهای پیشنهادی:
برچسب ها
نمایش بیشتر
محصولات پوست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن
بستن