مراقبت از مو

شامپو EverPure Loreal مخصوص موهای بلوند

اختصاصی مجله اسپا:

شامپو EverPure Loreal مخصوص موهای بلوند:

اغلب خانم‌ها عاشق تنوع هستند. این تنوع‌طلبی ممکن است شامل خیلی از مسائل شود. طیف گسترده‌ای که دکوراسیون خانه تا رنگ مو را در برمی‌گیرد! اما همیشه این تنوع‌طلبی آخر و عاقبت خوبی ندارد. یکی از این پایان‌های بد، عوض کردن رنگ موها است که با کمی بی‌احتیاطی، شما را دچار عوارض جبران‌ناپذیری می‌کند!

رنگ کردن مو به خودی خود باعث آسیب‌های متفاوتی بر مو می‌شود. این آسیب‌ها اما وقتی شدیدتر می‌شود که موها را دکلره کنید. معمولا برای دست پیدا کردن به رنگ‌های روشن و به اصطلاح بلوند نیاز است که موها را به پایه خود رساند و سپس روی آن رنگ مو گذاشت. این فرآیند باعث چنان آسیب‌های وحشتناکی بر مو چون سوختگی، خشکی، کدری، موخوره و … می‌شود که باور آن سخت است.

برند فرانسوی Loreal برای پیشگیری از این آسیب‌ها، شامپویی را تولید کرده است که مخصوص موهای رنگ شده‌ی بلوند است. شامپو EverPure مخصوص موهای بلوند لوره‌آل از عصاره گل زنبق ساخته شده و عاری از سولفات‌های خشن، نمک یا سورفکتانت‌هایی است که می‌تواند به راحتی موها را زبر و خشن کند. فقط با یک بار استفاده از این شامپو تغییرات محسوسی چون کاهش وز، شفافیت، نرمی و لطافت موها را به چشم خواهید دید. با استفاده از این شامپو می‌تواند خیالتان، از هیدراته بودن و تغذیه موهای رنگ شده‌ی ضعیف‌تان راحت باشد.

توصیه می‌شود برای نتیجه بهتر شامپو، از نرم‌کننده مخصوص موهای بلوند همین برند استفاده کنید.

 

کالاهای پیشنهادی:
نمایش بیشتر
محصولات پوست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن