معرفی محصولات

محصولات مراقبت موی لورآل (۲)

محصولات مراقبت موی لورآل (۲)

پک محصولات بازسازی کننده‏ قوی موی لورآل Loreal Paris Elseve Total Repair Extreme که در سه نوع شامپو، ماسک مو و نرم کننده تولید شده ‏اند، حاوی اسید لاکتیک و سرامید هستند. اسید لاکتیک فیبر مو را به طور کامل بازسازی می‏کند و سرامید استحکام تارهای مو را افزایش می‏دهد. این محصولات ضد موخوره هستند و برای موهای بسیار خشک و آسیب دیده طراحی شده‏ اند.

محصولات مراقبت موی لورآل (۲)

پک مخصوص موهای شکننده السو لورآل Loreal Paris Elseve Anti Casse شامل شامپو، نرم کننده، ماسک و کرم مو، حاوی سرامید است که به عمق موها نفوذ می‏کند و استحکام آنها ار افزایش می‏دهد. محصولات این لاین تا ۹۵% از شکنندگی موها در هنگام شانه زدن جلوگیری می‏کنند. و باعث ترمیم و اصلاح ساختار بیرونی مو می‏شوند.

محصولات مراقبت موی لورآل (۲)

پک مخصوص موهای وز و مجعد السو لورآل Loreal Paris Elseve Liss Intense شامل شامپو، نرم کننده و ماسک مو، برای مقابله با موهای وز و مجعد حتی در شرایط آب و هوایی مرطوب طراحی شده است. با استفاده از محصولات این لاین موهایی صاف و لطیف و بدون وز برای ۴۸ ساعت خواهد بود. این محصولات حاوی روغن آرگان و پروتئین هستند و موها را به خوبی تغذیه می‏کنند.

محصولات مراقبت موی لورآل (۲)

شامپو ضد شوره‏ دو در یک السو لورآل Loreal Paris Elseve Antipel Equaderm 2 In 1 Shampoo با اولین استفاده شوره‏ ی سر را از بین می‏برد و خارش و التهاب پوست را تسکین می‏دهد. این محصول حاوی نرم کننده است و برای پوست سر حساس طراحی شده است.

محصولات مراقبت موی لورآل (۲)

پک تغذیه کننده‏ موهای خشک السو لورآل Loreal Paris Elseve Re Nutrition شامل شامپو، نرم کننده و ماسک مو، حاوی امگا ۶ و ژل رویال است و مواد مغذی را به صورت عمقی به فیبر موهای خشک نفوذ می‏دهد.

محصولات مراقبت موی لورآل (۲)

کرم تغذیه کننده و لطیف کننده‏ موهای وز و خشک لورآل Loreal Paris Dry Hair Elseve Extraordinaire Huile Cream حاوی شش روغن حاوی ۶ روغن مغذی است: روغن آرگان (ترمیم کننده، محافظت کننده و تغذیه کننده)، روغن بابونه (افزایش دهنده‏ ی درخشندگی)، روغن نارگیل (ترمیم کننده‏ ی عمقی مو)، روغن سویا (تغذیه کننده)، روغن آملا (درمان کننده‏ ی موهای ضعیف و شکننده و افزایش دهنده‏ ی سلامت پوست سر)، روغن آفتابگردان (حافظ رطوبت پوست سر). استفاده از این کرم بعد از حمام باعث تغذیه‏ ی کامل موها می‏شود و از آنها در برابر حرارت سشوار و اتو مراقبت می‏کند. استفاده‏ ی روزانه از این محصول درخشش، نرمی و سبکی را به موها هدیه می‏دهد.

محصولات مراقبت موی لورآل (۲)

کرم روزانه ‏ی محافظت کننده و تثبیت کننده‏ ی رنگ مو السو لورآل Loreal Paris Elseve Daily Creme Color Vive موها را تغذیه می‏کند و با جذب فوری پس از ۶۰ ثانیه، احساس چربی و سنگینی ایجاد نمی‏کند. این کرم محافظ موها در برابر حرارت سشوار و اتو است و با داشتن فیلترهای UVA و UVB از رنگ موها در برابر اشعه‏ های مضر خورشید مراقبت می‏کند. همچنین این کرم با حفظ رطوبت لطافت و درخشندگی موها را تا ۸۰% بیشتر از حالت عادی افزایش می‏دهد. این محصول نیاز به آب‏کشی ندارد و برای استفاده روزانه مناسب است.

محصولات مراقبت موی لورآل (۲)

کالاهای پیشنهادی:
نمایش بیشتر
محصولات پوست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن