معرفی محصولات

سری محصولات Premium لیراک (۲)

اختصاصی مجله اسپا:

سری محصولات Premium لیراک (۲)

سرم پری می یم Premium Serum از پوست محافظت و آن را به صورت عمقی بازسازی می‏کند. این محصول با داشتن ۱۰% اسید هیالورونیک خالص پرکننده‏ ی چروک و مرطوب کننده‏ای قوی به شمار می‏رود. گیاه اسکوتلاریای موجود در این محصول DNA طبیعی سلول‏ ها را ترمیم می‏کند و عصاره ‏ی گل های مشکی باعث تغذیه‏ ی پوست می‏شود. سرم پری می یم  قابلیت ساخت کلاژن و الاستین در پوست را بالا می‏برد و از DNA در مقابل اشعه‏ های مضر UV محافظت می‏کند. اسید فرولیک گرفته شده از عصاره ‏ی سبوس برنج ژاپنی خنثی شدن اثرات UVA می‏شود و گیاه ساکسیفراگا اثرات UVB را خنثی می‏کند. سرم را صبح و شب، به تنهایی یا زیر کرم ‏ها استفاده کنید. این سرم در بطری‏ های شیشه ‏ای قطره چکان‏دار و در سایز ۳۰ml تولید می‏شود.

کرم پری می یم پوست معمولی Premiume Silky Cream For Normal Skin ساختاری سبک و جذبی سریع دارد، چروک‏ های عمیق را پر می‏کند، حجم پوست را بازمی‏گرداند و آن را سفت می‏کند و لکه ‏ها را از بین می‏برد. این محصول حاوی ۸٫۵% کمپلکس سلولی پری می یم، ۵% اسید هیالورونیک خالص ۵% و ۱۰% عوامل مرطوب‏ کننده و ضد براقی (گلیسیرین گیاهی و پودرهای میکرونایز شده بامبو ) است. کرم را صبح و شب روی پوست تمیز استفاده کنید. این محصول در بسته‏ بندی کاسه ‏ای ۵۰ml عرضه می‏شود.

کرم پری می یم پوست خشک Premium Voluptuous Cream For Dry Skin یک کرم غنی است که به سرعت جذب می‏شود و چین و چروک‏ های عمقی را پر می‏کند. این محصول حاوی ۸٫۵% کمپلکس سلولی پری می یم، ۵% اسید هیالورونیک خالص ۵% و ۲۰% عوامل مغذی مانند شی باتر، گلیسیرین گیاهی و روغن های گیاهی است. کرم را صبح و شب روی پوست تمیز استفاده کنید. این محصول در بسته ‏بندی کاسه‏ ای ۵۰ml عرضه می‏شود.

ماسک سوپریم پری می یم Premium Supreme Mask ساختاری کرمی، مغذی و پوشاننده دارد، چروک ‏های عمقی را پر می‏کند، حجم پوست را به حالت طبیعی برمی‏گرداند و باعث سفت شدن پوست و رفع لکه‏ ها می‏شود. این محصول حاوی ۴٫۵% کمپلکس سلولی پری می یم، ۱۰% اسید هیالورونیک خالص و ۱۵% عوامل مغذی مانند کره، گلیسیرین و روغن گیاهی است. ماسک سوپریم را یک یا دو بار در هفته به صورت لایه ‏ای ضخیم روی پوست بکشید و پس از ۵ تا ۱۰ دقیقه پاک کنید. این ماسک در بسته ‏بندی تیوپی ۷۵ml عرضه می‏شود.

فلوئید ضد چروک پری می یم آقایان Premium Anti Wrinkle Fluid برای بازسازی و رفع چروک‏ های عمقی پوست آقایان طراحی شده است. پوست آقایان به دلیل اصلاح روزانه، بیشتر در معرض آسیب است و نیاز به التیام بخشی دارد. چربی پوست آقایان بیشتر است. دلیل این چربی غلظت بالای دهیدروتستوسترون یا هورمونی است که سبب فعال شدن غدد چربی می‏شود. پوست آقایان ۱۶% تا ۲۲% ضخیم ‏تر از خانم ‏هاست و کلاژن بیشتری دارد به همین دلیل پوست آنها دیرتر پیر می‏شود. ولی با بالا رفتن سن چروک ‏های عمیق ‏تری ایجاد خواهد شد. بنابراین پوست آنها به محصولات خاص و مراقبت ‏های خاص خود نیاز دارد. فلوئید پری می یم پوست آقایان را ترمیم می‏کند، انرژی می ‏بخشد و چروک ‏های آن را پر می‏کند. فلوئید را صبح و شب روی پوست تمیز استفاده کنید. این محصول به صورت بطری‏ های پمپ‏دار ۵۰ml عرضه می‏شود.

کالاهای پیشنهادی:
برچسب ها
نمایش بیشتر
محصولات پوست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن