مراقبت از پوستمعرفی محصولات

شست و شوی دست و صورت ،فوم پاک‌کننده‌ آرایش صورت Micellar اوریاژ

اختصاصی مجله اسپا:

شست و شوی دست و صورت ،فوم پاک‌کننده‌ آرایش صورت Micellar اوریاژ

در پایان یک روز خسته‌کننده‌ی کاری، احتمالا اولین راهکار بسیای از بانوان برای دور کردن این خستگی از خود، شتسشوی دست و صورت است. این کار با همه‌ی احساس راحتی که به شما می‌بخشد، دردسرهای خاص خودش را نیز دارد. شستشوی صورت از گردوغبار یا آرایش به خودی خود سختی دارد، چه برسد به اینکه آرایش چشم نیز بر روی صورت باشد. طولانی بودن فرآیند پاک‌سازی صورت از آرایش صورت و آرایش چشم، که معمولا جداگانه صورت می‌گیرد، باعث می‌شود که یا بسیاری از خانم‌ها از خیر پاک کردن صورت خود بگذرند و یا با محصولی که فقط برای شتسشوی صورت تعبیه شده، چشمان خود را نیز پاک کنند که عوارض بی‌شمار آن مانند چروک، خشکی و … بر کسی پوشیده نیست.

فوم پاک‌کننده‌ آرایش صورت Uriage یک لوسیون کریستالی شفاف و به سبکی هوا است که به لطافت و آرامی آرایش صورت شما را پاک می‌کند. شرکت فرانسوی اوریاژ این فوم پاک‌کننده را مخصوص شستشو و پاک‌سازی صورت و چشم طراحی کرده است. این به آن معنی است که دیگر نیازی به استفاده از دو محصول متفاوت برای پاک‌سازی آرایش پوست صورت و چشم نیست. به عبارتی دیگر با استفاده از این محصول یک قدم بزرگ برای آسایش و رفاه خود برداشته‌اید!

فوم پاک‌کننده‌ آرایش صورت Micellar اوریاژ با حفظ تعادل طبیعی پوست، آن را نرم، لطیف و درخشان می‌کند و همچنین ناخالصی‌هایی که در روز بر اثر آلودگی یا گردوغبار بر روی پوست شما نشسته‌اند را کاملا از بین می‌برد.

این محصول اوریاژ نیز مانند سایر محصولات این برند با پایه آب چشمه معدنی اوریاژ است و توسط متخصصان پوست تست شده و  % ۱۰۰ ضدآلرژیک می‌باشد. فوم پاک‌کننده آرایش اوریاژ عاری از صابون و غیرکومودون‌زا در بسته‌بندی ۱۵۰ میلی‌لیتری در بازار قابل دسترسی است.

شست و شوی دست و صورت ،فوم پاک‌کننده‌ آرایش صورت Micellar اوریاژ

 

کالاهای پیشنهادی:
نمایش بیشتر
محصولات پوست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن