معرفی محصولات

کرم ضدچروک دور چشم Q10 Plus NIVEA

اختصاصی مجله اسپا:

کرم ضدچروک دور چشم Q10 Plus NIVEA:

کرم Q10 Plus NIVEA با مواد تشکیل‌دهنده قوی و موثر خود، به سرعت چروک‌های ریز اطراف چشم را از بین می‌برد و باعث کاهش چشم‌گیر سیاهی اطراف چشم می‌شود و در نهایت چهره‌ای شاداب‌تر و جوان‌تر به شما می‌بخشد. این کرم لطیف که بدون الکل است، با انواع مختلف پوست سازگار می‌باشد.

Q10 یک بنزوکینون است که در آن حرف Q به گروه شیمیایی کینون در جدول تناوبی اشاره دارد. این ترکیب شیمیایی یک آنتی‌اکسیدان داخل سلولی است که توسط بدن انسان ساخته می‌شود و رفته رفته با افزایش سن فرد، سطح این ترکیب در پوست پایین آمده و فرد باید به کمک عوامل بیرونی‌ای چون تغذیه مناسب و کرم‌ها برای آن جایگزین پیدا کند. نام این کرم نیوه‌آ از روی همین ترکیب شیمیایی برداشته شده است. کرم Q10 Plus با تحریک متابولیسم بدن، به افزایش جریان خون و کلاژن‌سازی پوست کمک می‌کند و  آنتی‌اکسیدانی موثر برای پوست شما به حساب می‌آید.

این کرم که خاصیت ضدحساسیت نیز دارد و از نظر پزشکی تایید شده است. کرم Q10 Plus مخصوص استفاده خانم‌ها می‌باشد و بهتر است برای تاثیر بیشتر، Q10 را در شب مصرف نمایید. نحوه استفاده این محصول به این شکل است که مقدار بسیار کمی از آن را برداشته و با ضربات نرم و با نوک انگشتان به آرامی روی پوست اطراف چشم می‌زنید.

کالاهای پیشنهادی:
نمایش بیشتر
محصولات پوست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن