مراکز اسپا

راما اسپا

برخاسته در صبح نیرو گرفته از نیمروز. آرمیده در غروب. این سفری روزانه است برای بدن شما به سمت تعادل و این پایه همه کارهایی است که ما در راما اسپا انجام می​دهیم. در تهران پر ازدحام اولین بوده ​ایم در این راه و همه جزئیات را بی​آنکه به چشم آید برای شما آماده کرده ​ایم.

هدف ما ارائه راهکاری کل نگر است که در تجربه غوطه وری کامل شما در چرخه گریزناپذیر نیازهای جسم و روحتان پایه دارد. ما در راما اسپا ترکیبی از انواع ماساژ های اصیل، موزیک خاص ماساژ، فضای الهام بخش و نوشیدنی های طبیعی گرم و سرد را فراهم کرده ایم؛ نورپردازی ملایم راما اسپا به بدن شما کمک می کند تا با ساعت داخلی خود هماهنگ شود.

نتیجه تمام این کارها، احترام به همه حواس بدن شماست برای رسیدن به نیاز تعادل. تنها زمانی که همه پنج حس شما به گونه ای متعادل تراز می شوند است که می توانید تجربه ای از بودن را داشته باشید که آن را ”راما اسپا“ می نامیم؛ اولین تجربه کامل شما در اسپا که برای نیازهای تن شما طراحی شده است.

تاریخچه راما اسپا

این مرکز از سال ۱۳۸۷ شروع به ارائه خدمات ماساژ تایلندی نمود و اولین مرکزی در تهران بوده است که انحصارا خدمات ماساژ تایلندی ارائه می داد. محل قبلی این مرکز خیابان فاطمی بود و تحت نام تای ماساژ ایران به ارائه خدمات می پرداخت. دست اندرکاران آن از سال ۱۳۸۹ به فکر گسترش دادن خدمات و فضای خود افتادند که نتیجه آن را تحت نام راما اسپا مشاهده می نمایید.

بنیانگذاران

مهندس شهیار اسماعیلی و پانته آ ضیمران

از آنجا که تای ماساژ در ایران شناخته شده نبود و در جایی هم خدمات آن ارائه نمی شد، این افراد تصمیم گرفتند در دوره آموزشی این ماساژ در کشور تایلند شرکت کنند. پس از بررسی های کامل در فروردین سال ۱۳۸۶ در دوره حرفه ای تای ماساژ در قدیمی ترین و معتبر ترین کالج ماساژ تایلند شرکت نموده و موفق به اخذ گواهینامه بین المللی که مورد تایید وزارت علوم تایلند نیز می باشد شدند. لازم به ذکر است که آنها اولین افراد از ایران هستند که موفق به اخذ دریافت گواهینامه بین‌المللی در رشته تای ماساژ حرفه ای از این کالج شده اند.

اطلاعات شعبه مازندران

  • نشانی: ابتدای بلوار نوشهر به چالوس، هتل کوروش
  • شماره تماس: ۰۲۱ ۲۸ ۴۲ ۷۷ ۱۱ (خط ویژه)

اطلاعات شعبه کیش

  • نشانی: کیش، هتل بین المللی شایان
  • شماره تماس: ۰۲۱ ۲۸ ۴۲ ۷۷ ۱۱ (خط ویژه)

اطلاعات شعبه کاشان

  • نشانی: کاشان، هتل سرای عامری ها
  • شماره تماس: ۰۲۱ ۲۸ ۴۲ ۷۷ ۱۱ (خط ویژه)

اطلاعات شعبه VIP

  • نشانی: کیش، برجهای مسکونی دیپلمات
  • شماره تماس: ۰۲۱ ۲۸ ۴۲ ۷۷ ۱۱ (خط ویژه)

آدرس سایت: www.ramaspa.ir

کالاهای پیشنهادی:
نمایش بیشتر
محصولات پوست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن
بستن