معرفی محصولات

بالم مرطوب‌کننده Shea مخصوص هوای سرد YvesRocher

اختصاصی مجله اسپا:

بالم مرطوب‌کننده  Sheaمخصوص هوای سرد YvesRocher:

چیزی به رسیدن فصل زمستان باقی نمانده و این را می‌توان از سردتر شدن هوای این روزها متوجه شد. با رسیدن فصول سرد سال، مردم به تکاپو می‌افتند و سعی می‌کنند آماده به استقبال سرما بروند. پوشیدن لباس‌های بافتنی و گرم، روشن کردن وسایل گرمازا و … از جمله این اقدامات هستند. اما این اقدامات نباید فقط به این موارد ختم بشوند.

همانطور که می‌دانید در هوای سرد، درجه حرارت دما و میزان رطوب آن کاهش می‌یابد. این تغییر شرایط آب‌وهوایی می‌تواند به طور مستقیم بر پوست تاثیر بگذارد. دو دلیل عمده برای خشک شدن پوست در فصل سرما وجود دارد. هوای سرد رطوبت طبیعی پوست را به شدت کاهش می‌دهد و دلیل دیگر این است که هوای سرد عروق پوستی را تنگ می‌کند که نتیجه آن خشکی پوست می‌شود.

یک اقدام لازم و ضروری برای مقابله با این مشکل، استفاده از کرم‌ها و لوسیون‌هایی است که رطوبت از دست رفته را به پوست خشک فرد باز پس بدهند. بالم مرطوب‌کننده  Sheaمخصوص هوای سرد YvesRocher کار شما را در این زمینه راحت کرده است. با استفاده از این کرم ایوروشه با دستان خشک، پینه‌بسته و چروکیده خود خداحافظی کنید. همانطور که از نام این محصول پیداست، بالم مرطوب‌کننده  Sheaمخصوص استفاده در فصل‌های سرد است و با فرمولاسیون ارگانیک خود، مانع از ترک‌خوردگی ناشی از برودت هوای سرد، ترمیم بافت‌های خشک و محافظت دربرابر دیگر عوامل بیرونی بر سطح پوست، می‌شود.

توصیه می‌شود که از این کرم فقط در صورت لزوم استفاده کنید و در صورت وجود زخم باز بر سطح پوست، از مصرف آن خودداری کنید. بالم مرطوب‌کننده  Sheaدر قوطی‌های ۵۰ میلی‌گرمی در بازار موجود است.

 

کالاهای پیشنهادی:
برچسب ها
نمایش بیشتر
محصولات پوست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن