معرفی محصولات

محلول دو فاز پاک ‏کننده‏ ی آرایش چشم و صورت Thermal Micellar Water

اختصاصی مجله اسپا:

محلول دو فاز پاک ‏کننده‏ ی آرایش چشم و صورت Thermal Micellar Water

پاک کردن مواد آرایشی ضد آب از صورت و به خصوص ناحیه‏ ی حساس دور چشم، بدون آسیب زدن به پوست، یکی از چالش‏ هایی است که هر روز با آن مواجه هستیم. خشک شدن پوست بعد از پاک‏سازی، بر جا ماندن اثر روغنی و یا برداشته نشدن کامل مواد آرایشی از جمله مشکلاتی است که شست‏و‏شو دهنده‏ های نامناسب برای ما ایجاد می‏کنند. از این رو یافتن یک پاک ‏کننده‏ ی آرایش مناسب و سازگار با پوست اهمیت ویژه‏ای دارد.

محلول دو فاز پاک‏ کننده ‏ی اوریاژ، با فرمولی منحصر به فرد و سرشار از مواد معدنی، مواد آرایشی را مانند آهن‏ربا به خود جذب می‏کند و با از بین بردن ناخالصی ‏ها، پوست را عمیقاً پاک‏سازی می‏کند. همچنین این محلول پوست را التیام می‏بخشد و اثر روغنی روی آن برجای نمی‏گذارد. بنابراین نتیجه‏ ی استفاده از محلول دو فاز اوریاژ ایجاد حس سبکی و پاکیزگی و شفافیت و شادابی در پوست است.

در فرمولاسیون محلول دو فاز اوریاژ آب معدنی اوریاژ، گلیسیرین، عصاره‏ ی زردآلو، سورفکتانت‏ های غیر یونی با هم ترکیب شده ‏اند. سورفکتانت ‏‏‏های غیر یونی پاک‏‏‏ کننده‏‏‏ های ملایمی هستند که کف نسبت به دیگر پاک‏‏‏ کننده ‏‏‏ها کف کمتری دارند و به همین نسبت آسیب کمتری نیز ایجاد خواهند کرد. آب معدنی اوریاژ با ترکیب ویژه و غنی خود املاح معدنی مورد نیاز پوست را فراهم می‏‏‏کند.

گلیسیرین رطوبت موجود در هوا را به جذب می‏‏‏کند و به پوست انتقال می‏‏‏دهد. پوست به صورت طبیعی مواد شیمیایی محلول در آبی تولید می‏‏‏کند که به عنوان عامل‏‏‏ های مرطوب‏‏‏ کننده ‏‏‏ی طبیعی شناخته می‏‏‏شوند گلیسیرین بسیار شبیه این عوامل عمل می‏‏‏کند. گلیسیرین قدرت دفاعی پوست را بالا می‏‏‏برد تا بتواند مواد شیمیایی مضر را دفع کند و میزان آب بیشتری در خود نگه دارد.

عصاره ‏‏‏ی زردآلو سرشار از بتاکاروتن (پیش‏‏‏ساز ویتامین A) است و ضمن دفاع از پوست در برابر اشعه‏‏‏ ی ماوراء بنفش خورشید، به روند احیا و جوان‏‏‏سازی پوست کمک می‏‏‏کند. ترکیب این مواد در فرمول محلول دوفاز پاک ‏‏‏کننده ‏‏‏ی اوریاژ، علاوه بر پاک‏سازی پوست، آن را التیام می‏بخشد و مرطوب می‏کند.

محلول پاک‏سازی کننده‏ ی اوریاژ را با یک پد پنبه  ‏ای به آرامی روی پوست صورت، گردن و چشم ‏ها بمالید و این عمل را با یک پد جدید تکرار کنید تا اثری از مواد آرایشی باقی نماند. این محلول نیاز به شست‏و‏شو با آب ندارد و برای انواع پوست مناسب است.

برای دریافت نتیجه‏ ی بهتر شما می‏توانید عمل پاک‏سازی پوستتان را با استفاده از پاک‏ کننده‏ ی آرایش چشم اوریاژ کامل کنید و سپس آب معدنی اوریاژ را روی تمام سطح پاک‏سازی شده اسپری کنید. اجازه دهید اسپری مدتی روی پوست باقی بماند و خود به خود خشک شود، سپس از محصولات مراقبتی روزانه مانند مرطوب‏ کننده ‏ها استفاده کنید. پاک‏ کننده ‏ی آرایش دو فاز اوریاژ، در دو سایز ۲۵۰ml و ۵۰۰ml موجود است.

کالاهای پیشنهادی:
برچسب ها
نمایش بیشتر
محصولات پوست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن