معرفی محصولات

کلد کرم Cold Cream

اختصاصی مجله اسپا:

کلد کرم Cold Cream

لایه ‏‏ی شاخی خارجی‏‏ ترین سطح لایه‏‏ ی روپوست است. سطحی که همواره در تماس با محیط بیرون است و اولین لایه‏‏ ی دفاعی بدن به شمار می‏‏رود. سطحی متشکل از بیست تا سی لایه سلول، که در هم تنیده شده ‏‏اند و یک دیوار دفاعی را به وجود می‏‏آورند. سلول‏‏ های لایه ‏‏ی شاخی پوست ساختاری شبیه یک دیوار آجری دارند.

وقتی پوست دچار خشکی شود ملات سیمانی نگه‏‏دارنده‏‏ ی سلول ‏‏ها از بین می‏‏رود و کورنئوسیت ‏‏های شاخه ‏‏ای، که مانند آجرهای دیوار هستند، به صورت پوسته پوسته روی سطح پوست ظاهر می‏‏شوند. دلایل زیادی برای ایجاد خشکی پوست شناخته شده است. مانند هوای سرد و خشک و یا کاهش سطح آب بدن که به صورت خشکی در پوست نیز بروز پیدا می‏‏کند. سرما، باد و شست‏‏و‏‏شو با مواد شیمیایی، رطوبت طبیعی پوست را از بین می‏‏برند و باعث می‏‏شوند ظاهری خشک و سخت پیدا کند. خشکی پوست در نهایت ایجاد خارش، ترک و چین و چروک خواهد کرد.

کلد کرم ‏‏ها طراحی می‏‏شوند تا مانند یک سد روی پوست قرار گیرند و مانع اتلاف رطوبت آن شوند. از آنجایی که پس از پخش شدن کرم روی پوست آب موجود در آن تبخیر می‏‏شود، و این آب دمای مورد نیاز برای تبخیر خود را از گرمای بدن دریافت می‏‏کند، احساسی از خنکی در پوست ایجاد می‏‏شود. البته کرم‏‏ های سبک‏‏تر، که در فرمولاسیون خود میزان بیشتری آب دارند، احساس خنکی بیشتری ایجاد می‏‏کنند، اما از آنجایی که کلد کرم ‏‏ها جزو اولین دسته کرم‏‏ های عرضه شده در بازار بودند و آن زمان احساس خنکی ناشی از مصرف کرم برای مردم تازگی داشت، نام کلد کرم روی این دسته کرم ‏‏ها باقی ماند.

کلد کرم اوریاژ ساختاری نرم و غیر چرب دارد و به راحتی روی سطح پوست پخش می‏‏شود. این محصول حاوی آب معدنی اوریاژ است و علاوه بر داشتن خاصیت نرم‏‏ کنندگی، به دلیل دارا بودن موم عسل بسیار مغذی است. این محصول همچنین حاوی امولسیون آب در روغن است که از پوست در برابر شرایط نامساعد آب و هوایی محافظت می‏‏کند.

کلد کرم اوریاژ خشکی پوست را تا ۶۳ درصد کاهش می‏‏دهد. این کرم زیر نظر متخصصین، روی ۲۳ کودک آزمایش شده است. کلد کرم را می‏‏توان برای پاک کردن آرایش نیز استفاده کرد. در این حالت به جای استفاده از محصولات پاک‏‏سازی کننده، باید ابتدا پوست را با یک لیف گرم و مرطوب ماساژ داد و سپس با استفاده از کلد کرم مواد آرایشی را از روی آن زدود. بهتر است کرم را با استفاده از یک پد پنبه ‏‏ای روی پوست بمالید. کلد کرم حتی قابلیت پاک کردن آرایش چشم ‏‏ها و مژه‏‏ ها را نیز دارد. در این حالت نیازی به شست‏‏و‏‏شو با آب نیست. به این ترتیب پوست عمیقاً پاک‏‏سازی می‏‏شود و رطوبت مورد نیاز خود را به دست می ‏‏آورد.

کلد کرم اوریاژ فاقد عطر و مواد حساسیت‏‏زا و کمدون‏‏زا است. بنابراین واکنش ‏‏های آلرژیک و یا آکنه و جوش ایجاد نمی‏‏کند. این محصول به سبب داشتن قوام بالا بیشتر یک کرم زمستانی به شمار می‏‏رود. کلد کرم اوریاژ برای استفاده ‏‏ی افراد در تمامی سنین مناسب است. کرم را می‏‏توان به دفعات روی پوست تمیز ماساژ داد. کلد کرم اوریاژ در تیوپ های ۱۰۰ml عرضه می‏‏شود.

 

کالاهای پیشنهادی:
برچسب ها
نمایش بیشتر
محصولات پوست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن
بستن