معرفی محصولات

پن درماتولوژیک هیسه-اک HYSÉAC Dermatological Bar

اختصاصی مجله اسپا:

پن درماتولوژیک هیسه-اک HYSÉAC Dermatological Bar

محصولی شبیه صابون که ضررهای صابون را ندارد! پن درماتولوژیک ۱۰۰ml هیسه-اک یک پاک کننده‏ ی بسیار ملایم است و در عین محافظت از اپیدرم، پوست را از آلودگی‏ ها و چربی‏ ها پاک می‏کند. اپیدرم یا روپوست سطح بدن ما را تشکیل می‏دهد. روپوست خود از چند لایه تشکیل شده است که عمق ترین آن بازال یا لایه‏ ی زایا نام دارد.

سلول‏ های پوستی که در لایه‏ ی بازال تشکیل می‏شوند ابتدا پر آب هستند و هنگامی که به سطح پوست می‏رسند رطوبت خود را از دست می‏دهند و شکل پهن پیدا می‏کنند. فرآیند تشکیل سلول ‏‏ها و حرکت آنها از لایه ‏‏ی بازال به سطح بدن، پیوسته ادامه دارد و پوست همیشه در حال بازسازی و احیای خود است. اپیدرم تمام سطح بدن ما را پوشانده است و محافظ ما در برابر محیط بیرون محسوب می‏شود. بنابراین حفظ این لایه تأثیر زیادی بر سلامتی و زیبایی ما خواهد داشت.

پوست خشک و آسیب‏‏ دیده، علاوه برا ایجاد ظاهر نازیبا، می‏‏تواند محلی برای ورود میکروب ‏‏ها به بدن باشد. پن درماتولوژیک هیسه-اک برای پاک‏سازی و ضد عفونی کردن عمقی پوست صورت و بدن مناسب است، مواد صابونی ندارد و به راحتی با آب شسته می‏شود. فرمولاسیون مخصوص پن هیسه-اک برای پوست‏ های مختلط و چرب طراحی شده است و ایجاد حساسیت و جوش نمی‏کند. پن هیسه-اک PH فیزیولوژیک دارد و شامل ترکیبات پیروکتون اولامین، اپیلوبیوم، گیلسین، پاک‏ کننده‏ ی غیرصابونی است. پاک ‏‏کننده‏‏ های غیرصابونی در سال ۱۹۳۰ و با پیشرفت علم شیمی به بازار عرضه شدند.

پاک‏‏ کننده ‏‏هایی که در آنها به جای گروه کربوکسیلات (- CO2– )  در صابون، گروه‏‏ های دیگری از جمله گروه سولفونات SO3 -) به کار رفته است. در پاک ‏‏کننده‏‏ های غیرصابونی، چربی‏‏ ها به زنجیر آلکیل می چسبند و گروه سولفونات، که انتهای باردار پاک ‏‏کننده را تشکیل می‏‏دهد، با آب جاذبه برقرار می‏‏کند و سبب حل شدن چربی‏‏ ها در آب می‏‏شود. پاک‏‏ کننده ‏‏های غیر صابونی نسبت به صابون‏‏ ها دارای برتری هستند و برخلاف آنها می‏‏توانند حتی در آب سخت هم کف کنند.

ترکیبات موجود در صابون‏‏ ها باعث از بین رفتن تعادل چربی طبیعی پوست و زبر و کدر شدن آن می‏‏شوند. در نتیجه ممکن است پوست دچار خشکی یا چربی بیش از حد و آکنه شود. به همین دلایل در پن درماتولوژیک هیسه-اک از شست‏‏و‏‏شو‏‏ دهنده‏‏ های غیر صابونی استفاده شده است. پیروکتون اولامین موجود در این فرمول اثرات ضد قارچی و ضد عفونی کننده دارد. اپیلوبیوم یا بید علفی، گیاهی التیام‏ دهنده است و رایحه ‏ی آن آرام ‏بخش است.

گلیسین یکی از انواع اسید‏های آمینه است که به شکستن و انتقال مواد مغذی از قبیل گلیکوژن و چربی برای استفاده‏ ی سلول‏ ها کمک می‏کند. ترکیب این مواد با پاک‏ کننده ‏ی غیر صابونی در پن هیسه-اک باعث شادابی و شفافیت پوست می‏شود. پن درماتولوژیک هیسه-اک را می‏‏توان تا روزی دو بار، روی پوست صورت و بدن استفاده کرد. این پن با پوست ‏‏های مختلط و چرب در تمام سنین سازگار است و باعث ایجاد خشکی و حساسیت نمی‏‏شود.

کالاهای پیشنهادی:
برچسب ها
نمایش بیشتر
محصولات پوست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن