معرفی محصولات

ماسک لایه ‏‏بردار هیسه ‏‏اک Hyseac Exfoliating Mask

اختصاصی مجله اسپا:

ماسک لایه ‏‏بردار هیسه ‏‏اک Hyseac Exfoliating Mask

به عمل برداشتن سلول‏‏‏ های مرده از روی پوست، لایه ‏‏‏برداری می‏‏‏گویند. وقتی سن یک فرد از سی سالگی رد شود سلول‏‏‏ های مرده‏‏‏ ی بیشتری روی پوست او تجمع می‏‏‏کنند، زیرا قدرت پوست برای دفع این سلول ‏‏‏ها کاهش یافته است. بنابراین باید با یک عامل خارجی آنها را برداریم تا جا برای سلول ‏‏‏های جوان‏‏‏ تر باز شود و پوست ظاهر شاداب‏‏‏ تری پیدا کند. باقی ماندن سلول ‏‏های مرده روی سطح پوست باعث مسدود شدن منافذ و آشکار شدن علائم پیری می‏‏شود.

روش ‏‏های مختلفی برای لایه ‏‏‏برداری وجود دارد. استفاده از انواع مواد شیمیایی یکی از این روش‏‏‏ ها است. در این روش با استفاده از محلولی با پایه ‏‏‏ی اسیدی، لایه ‏‏‏ی خارجی و آسیب‏‏‏ دیده‏‏‏ ی پوست جدا می‏‏‏شود، در واقع یک سوختگی خفیف روی پوست ایجاد می‏‏‏شود و سلول ‏‏‏های جوان جای سلول‏‏‏ های برداشته شده را می‏‏‏گیرند. با این روش همچنین لایه‏‏‏ های زیرین پوست تحریک می‏‏‏شوند تا کلاژن و الاستین بیشتری تولید کنند.

این دو ماده برای جوانی پوست بسیار مهم هستند. روش دیگر استفاده از ابزارهای مکانیکی (پارچه‏‏ های زبر، مواد ساینده ومیکرودرم ابریژن) است. در این روش‏‏‏ ها تراشی بسیار سطحی در لایه‏‏‏ های فوقانی پوست ایجاد می‏‏‏شود و به این ترتیب سلول‏‏‏ های مرده برداشته می‏‏‏شوند. لایه ‏‏برداری علاوه بر زدودن سلول‏‏ های مرده، لکه‏‏ های سیاه و جوش ‏‏های را نیز برمی‏‏دارد و باعث جوان ‏‏تر دیده شدن پوست و نرم و لطیف ‏‏تر شدن آن می‏‏شود. اما انجام این کار باید با دقت و توسط مواد مناسب انجام گیرد که باعث آسیب‏‏ های پوستی نشود.

یکی از آسان‏‏‏ ترین روش‏‏‏ ها استفاده از کرم ‏‏‏ها و ماسک‏‏‏ های لایه ‏‏‏بردار است. ماسک هیسه ‏‏اک اوریاژ با عملکرد دوگانه‏‏ ی خود و به دلیل داشتن دانه ‏‏های ریز سازگار با پوست، آن را لایه‏‏ برداری و با ترکیبات مؤثر خود آلودگی ‏‏ها را جذب می‏‏کند.

در فرمول ماسک هیسه اک استر مالیک اسید وجود دارد که یکی از انواع اسیدهای آلفا هیدروکسی یا اسیدهای میوه‏‏‏ای است. ماده ‏‏‏ای که در بسیاری محصولات مراقبت پوست استفاده می‏‏‏شود تا عمل نوسازی سلولی را سرعت ببخشد. کرم‏‏‏ هایی که غلظت بالایی از مواد لایه ‏‏‏بردار دارند، باید حتماً توسط پزشک تجویز شوند اما لایه ‏‏‏بردارهای ملایم و سطحی برای استفاده ‏‏‏ی عموم طراحی شده ‏‏‏اند.

لایه‏‏‏ برداری برای انواع پوست لازم است. ممکن است افراد دارای پوست چرب نگران باشند که بعد از لایه ‏‏‏برداری پوست آنها دچار آکنه شود یا به اصطلاح بیرون بریزد. با استفاده از اسکراب های زبر احتمال بروز این مشکل وجود دارد اما لایه ‏‏‏برداهای شیمیایی مانند کلینزرهای صورت حاوی هیدروکسی اسید با ملایمت چربی ها و سلول های مرده را از درون منافذ پوستی می‏‏‏زدایند و از بروز آکنه جلوگیری می‌کنند. افراد با پوست ‏‏‏های خشک نیز نباید از لایه‏‏‏ برداری غافل شوند.

لایه ‏‏‏بردارهای حاوی هیدروکسی اسید برای پوست این دسته افراد نیز مناسب است و سلول ‏‏‏های مرده را با ملایمت جدا می‏‏‏کند. با استفاده از مرطوب‏‏‏ کننده‏‏‏ ها می‏‏‏توان از تشدید خشکی و پوسته پوسته شدن بعد از لایه ‏‏‏برداری جلوگیری کرد. استفاده از کلینزرهای مغذی مانند ماسک هیسه ‏‏‏اک برای افراد با پوست ‏‏‏های حساس هم ممکن است.

دیگر ترکیبات ماسک لایه‏‏ بردار هیسه ‏‏اک شامل آب معدنی اوریاژ، کائولن و گلیسیرین، باعث شفافیت، تمیزی و درخشان شدن و حفظ رطوبت پوست می‏‏شوند. برای استفاده از این محصول به صورت ماسک لایه ‏‏ی نازکی از آن را بدون ماساژ دادن روی پوست بکشید و پس از دو دقیقه به دقت بشویید. در صورتی که از محصول به عنوان لایه بردار استفاده می‏‏کنید آن را با حرکات دورانی به آرامی روی پوست ماساژ دهید. استفاده از این محصول برای انواع پوست و تمامی سنین مناسب است. این ماسک در تیوب‏‏‏ های ۱۰۰ml عرضه می‏‏‏شود.

کالاهای پیشنهادی:
برچسب ها
نمایش بیشتر
محصولات پوست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن