معرفی محصولات

کرم آب معدنی لایت Light Water Cream

اختصاصی مجله اسپا:

کرم آب معدنی لایت Light Water Cream

استفاده از مواد آرایشی متنوع و بعضاً گران‏‏‏ قیمت در روزگار ما بسیار رایج شده است. این روزها همه در حال تلاش برای به دست آوردن یک ظاهر زیبا هستند و وقت و هزینه‏‏‏ ی بسیاری در این راه صرف می‏‏‏کنند. نکته ‏‏‏ای که گاهی فراموش می‏‏‏شود این است که سلامتی پوست مهم‏‏‏ترین اصل زیبایی است.

پوست سالم و مرطوب، نمایی از شادابی طبیعی به چهره می‏‏‏بخشد که با هیچ زیبایی تصنعی قابل مقایسه نیست.

از دست دادن رطوبت پوست، بر اثر عوامل محیطی مانند آفتاب و باد و استفاده از انواع شوینده ‏ها و همچنین کمبود میزان نوشیدنی‏ ها در رژیم غذایی به وجود می‏آید. پوست خشک ظاهر ناخوشایندی دارد، آسیب‏ پذیر است و بیشتر دچار چروک و ترک می‏شود. از این رو انتخاب یک کرم مرطوب‏ کننده‏ ی مناسب نقشی حیاتی در حفظ زیبایی و سلامت پوست ایفا می‏کند. البته نباید فراموش کرد که رعایت رژیم غذایی مناسب و سرشار از میوه ‏‏‏ها و سبزیجات و مواد مغذی قدم اول و مهم‏‏‏تر برای به دست آوردن پوستی زیبا و سالم است، اما به دلیل اهمیت بالای رطوبت رسانی به پوست، استفاده از مرطوب ‏‏‏کننده ‏‏‏ها را نیز باید در فهرست عادات روزانه ‏‏‏ی خود جای داد.

مرطوب کردن پوست به آن زیبایی و شفافیت طبیعی می‏‏‏بخشد. با این حال استفاده ‏‏‏ی اشتباه از مرطوب‏‏‏ کننده ‏‏‏ها نتیجه‏‏‏ ی معکوس خواهد داشت و ظاهر پوست را بدتر از قبل می‏‏‏کند. مرطوب‏‏‏ کننده ‏‏‏ها را باید با توجه به نوع پوست انتخاب کرد. استفاده از کرم ‏‏‏هایی که در ترکیبات خود چربی دارند بر روی پوست چرب، باعث بروز آکنه می‏‏‏شود و ظاهری ناخوشایند ایجاد می‏‏‏کند. برای این نوع پوست‏‏‏ ها باید از کرم‏‏‏ هایی استفاده کرد که برچسب بدون روغن دارند و چربی اضافی پوست را جذب می‏‏‏کنند.

پوست‏‏‏ های ترکیبی نیز نیاز به کرم‏‏‏ های ویژه‏‏‏ای دارند. کرم ‏‏‏هایی که هم با پوست چرب و هم با پوست خشک سازگار باشند. کرم آب معدنی لایت اوریاژ این انتخاب را آسان‏‏‏ تر کرده است. این کرم یک رطوبت‏ رسان فوری و ۲۴ ساعته است که در تماس با پوست به سرعت جذب می‏شود و ایجاد حس لطافت و خنکی می‏کند. مواد معدنی موجود در فرمولاسیون این محصول پوست را درخشان می‏کنند و به آن حالت چرب و چسبناک نمی ‏دهند. در واقع خاصیت مرطوب ‏‏‏کنندگی این کرم از مواد معدنی گرفته شده است بنابراین هر سه نوع پوست را مرطوب خواهد کرد و ایجاد جوش و آکنه نمی‏‏‏کند.

این کرم برای پوست‏‏‏ های حساس نیز مناسب است و باعث بروز التهاب و قرمزی و خارش نمی‏‏‏شود بلکه با مواد معدنی موجود در فرمول خود، این نوع پوست را تغذیه می‏‏‏کند و تسکین می‏‏‏بخشد. کرم مرطوب‏ کننده‏ ی اوریاژ به سرعت روی پوست ذوب می‏شود و آن را با کمپلکس مواد مرطوب‏ کننده ترکیب می‏کند. این کرم قوام و ویسکوزیته‏‏‏ ی مناسبی دارد و پس از شست‏‏‏و‏‏‏شو به راحتی از روی پوست پاک می‏‏‏شود.  کرم را صبح و عصر روی پوست تمیز صورت و ناحیه‏ ی دکلته ماساژ دهید.

به خاطر داشته باشید که استفاده از کرم مرطوب‏‏‏ کننده هنگام شب و قبل از خواب، باعث می‏‏‏شود در زمان بیداری و صبح، پوستتان درخشان‏‏‏ تر و باطراوت ‏‏‏تر جلوه کند. این کرم در سایز ۴۰ml موجود و برای انواع پوست در تمامی سنین مناسب است.

کالاهای پیشنهادی:
برچسب ها
نمایش بیشتر
محصولات پوست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن