برندها

معرفی برند اوریاژ Uriage

معرفی برند اوریاژ Uriage

هرچه دانش بشر بیشتر می‏شود، دانشمندان بیشتر به این نتیجه می‏رسند که بازگشت به طبیعت تنها راه بقای انسان است. روز به روز خواص بیشتری از گیاهان و مواد ارگانیک کشف می‏شود و طبیعتاً مردم تمایل بیشتری به استفاده از درمان ‏های طبیعی پیدا می‏کنند. یکی از روش ‏های درمان طبیعی، چشمه‏ های آب معدنی هستند. برند اوریاژ Uriage نام یک چشمۀ آب معدنی دو هزار ساله در دامنۀ کوه ‏های بلدون Belledone فرانسه است. پس از هجوم قوم گل، رومی های قرون وسطی هنگام عبور از کوه ‏های آلپ، این چشمه را کشف کردند و به خواص درمانی آن پی بردند و نخستین مرکز درمانی آب معدنی را تأسیس کردند.

آثار باستانی کشف شده در اطراف چشمه این نظر را تأیید می‏کند. سال‏ های طولانی ساکنان منطقه از خواص درمانی این چشمه استفاده می‏کردند تا اینکه در سال ۱۸۲۳ صاحب قلعۀ اوریاژ Marquisede Gautlieron مرکز آب معدنی خود را بر روی حمام ‏های قدیمی رومی تأسیس کرد. در سال ۱۸۷۷، آکادمی پزشکی پس از  تحقیقات مفصل علمی، خواص درمانی آب این چشمه را تأیید و آن را مکانی عام‏ المنفعه اعلام کرد. به تدریج اوریاژ به یک مرکز آب معدنی شیک و مدرن تبدیل شد و افراد مشهوری چون ادموند روستند  Edmand Rostand شاعر و نمایشنامه‏ نویس، کوکو شنل Coco chanel طراح مد و بازیگر مشهور فرانسوی اون کولت Even Colette برای استفاده از خواص درمانی به این چشمه مراجعه کردند.

در سال ۱۹۹۲ برند اوریاژ شکل گرفت و به تولید محصولات مراقبت از پوست برپایۀ آب معدنی پرداخت؛ محصولاتی که مورد استقبال متخصصین پوست قرار گرفتند. در سال ۲۰۰۱ خط تولید محصولات در محل چشمه افتتاح شد و به این ترتیب امکان بهره‏ وری بیشتر و کنترل بهتر و دقیق‏تر در تمام مراحل تولید فراهم آمد. در سال ۲۰۰۹ کمپانی اوریاژ لابراتوارها و آزمایشگاه‏ ها و خطوط تولید و بسته‏ بندی خود را یکپارچه ‏سازی کرد و پس از سه سال  به بخش محصولات آرایشی-بهداشتی مربوط به پوست گروه جهانی Puig پیوست و مجوز آزمایشگاه پوست‏ شناسی را دریافت کرد.

ویژگی ‏های تولیدات برند اوریاژ:

محصولات اوریاژ دارای خاصیت نرم‏ کنندگی بالایی هستند. این خاصیت به دلیل غلظت بالای نمک‏ های معدنی، مشابه با عوامل مرطوب‏ کنندگی پوست، که در آب معدنی اوریاژ وجود دارند، ایجاد شده است. همچنین به دلیل وجود نمک‏ های منیزیم و کلسیم این محصولات باعث کاهش حساسیت‏ های پوستی می‏شوند. سیلیکون موجود در آب معدنی اوریاژ خاصیت هیدرولیپیدیک پوست را افزایش می‏دهد و باعث ترمیم و احیای آن می‏شود. لایۀ هیدرولیپیدی روی سطح شاخی پوست مانند یک سد محافظ عمل می‏کند و مانع تبخیر آب و از دست رفتن رطوبت طبیعی پوست می‏شود. سه نوع آب اثرگذار بر روی سلول‏ ها وجود دارند.

اگر سلول‏ ها را درون محلول هیپوتونیک Hypotonic قرار دهیم آب به درون سلول نفوذ می‏کند و باعث تورم آن می‏شود. محلول هیپروتونیک Hypertonic آب درون سلول را جذب خواهد کرد و سلول چروکیده می‏شود، اما آب ایزوتونیک Isotonic باعث حفظ اندازه و حجم سلول‏ ها می‏شود و اجازه نمی‏دهد مایعات از آن خارج یا به آن وارد شوند.

روشن است که داشتن چنین خاصیتی تا چه حد در حفظ زیبایی و جوانی پوست تأثیرگذار خواهد بود. آب معدنی اوریاژ ایزوتونیک است، مانند یک سرم فیزیولوژیک عمل می‏کند و به هیچ وجه فعالیت سلولی را تغییر نمی‏دهد. به همین دلیل محصولاتی که بر پایۀ این آب تولید شده ‏اند تا حدود زیادی توانایی جوان‏سازی،حفظ رطوبت و ترمیم پوست را دارند. خاصیت نرم ‏کنندگی آب معدنی اوریاژ در آزمایش‏ های بالینی تأیید شده است. در این آزمایش، افراد به دو گروه تقسیم شدند. گروه اول تحت درمان با آب معدنی اوریاژ قرار گرفتند و پس از یک ساعت مشاهده شد که خاصیت آب‏رسانی در پوست افراد این گروه ۳۲ در صد بیشتر از پوست افراد گروه دوم است که از آب معدنی استفاده نکرده ‏اند.

امروزه نزدیک به سه دهه از فعالیت برند اوریاژ می‏گذرد و محصولات این برند در ۷۰ کشور جهان عرضه می‏شوند. اوریاژ به یک اساس‏نامۀ دقیق بر اساس استانداردهای داروسازی پای‏بند است. فرمولاسیون محصولات فاقد پارابن، مواد حساسیت‏ زا و کمدون زا است و با کمترین میزان مواد نگه‏دارنده تهیه می‏شود، بنابراین باعث ایجاد جوش نمی‏شود و برای انواع پوست‏ های معمولی و حساس مناسب است. متخصصان و پژوهشگران در لابراتوارهای تخصصی اوریاژ همواره در پی نوآوری و بهبود کیفیت محصولات خود هستند و با استفاده از دانش روز بیوتکنولوژی، محصولات جدیدی به بازار عرضه می‏کنند.

برند اوریاژ بسته‏ بندی منحصر به فردی دارد، تمامی ترکیبات موجود در محصول روی بسته درج شده‏ اند و برای استفادۀ افراد نابینا، نام محصولات با خط بریل روی جعبه حک شده است.

 

کالاهای پیشنهادی:
نمایش بیشتر
محصولات پوست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن
بستن