بلاگ, گزارشگر, مطالب ویژه

راهنمای انتخاب یک هدیه‌ی ولنتاین لوکس و متفاوت

راهنمای انتخاب یک هدیه‌ی ولنتاین لوکس و متفاوت

اختصاصی مجله اسپا:

راهنمای انتخاب یک هدیه‌ی ولنتاین لوکس و متفاوت

برای روزهایی مثل روز ولنتاین بسیاری از شرکت‌ها و مراکز خدماتی پکیج‌های ویژه‌ای در نظر می‌گیرند که می‌توان با خریدن و هدیه دادن آن‌ها به کسانی که دوستشان داریم، این‌ روز‌های خاص را متفاوت و گاهی لوکس برگزار کنیم.

مراکز اسپا و ماساژ موجود در تهران هم برای این روز، پکیج‌های ویژه‌ای ارائه داده‌اند که شامل خدمات گوناگون و متنوعی است.

اگر شما هم به دنبال یک هدیه‌ی بی‌نظیر برای روز ولنتاین می‌گردید، حتما به اطلاعات این پکیج‌ها نیاز دارید تا بدانید که چه خدماتی، با چه میزان استفاده و چه قیمتی برای شما مناسب‌تر است، پس با ما همراه باشید تا هر کدام از پکیج‌های ویژه‌ی روز ولنتاین مهم‌ترین مراکز اسپا و ماساژ در تهران را با هم بررسی کنیم، برای این بررسی ما پکیج‌های روز ولنتاین چهار مرکز اسپا و ماساژ حس خوب زندگی، مرکز اسپاهانا، مرکز نیلوفر آبی‌ و مرکز مانوماساژ را انتخاب کرده‌ایم.

پکیج روز ولنتاین مرکز اسپاهانا

پکیج روز ولنتاین مرکز اسپاهانا که شامل خدمات ورودی و حوضچه های آبگرم است. آکاسوری، مینی‌تئاتر، خدمات زیبایی براشینگ و مشاوره‌ی پوست و مو، مانیکور یا پدیکور ویژه‌ی بانوان و مزاج‌شناسی، بادکش و فیش اسپا ویژه‌ی آقایان.

۶۰ دقیقه ماساژ انتخابی از ماساژهای شمع، شیر، شکلات و آروما. علاوه بر این خدمات امکان سفارش بنتو و نوشیدنی‌ نیز در این پکیج گنجانده شده است. قیمت این پکیج ویژه‌ی روز ولنتاین ۴۷۰ هزار تومان است.

برای تهیه پکیج های ولنتاین اسپاهانا کلیک کنید. 

پکیج ویژه‌ی روز ولنتاین از مجموعه‌ی ماساژ و اسپای نیلوفر آبی

 پکیج مینا که ویژه‌ی بانوان است شامل  ماساژ شکلات ٩٠ دقیقه‌ای  به همراه ۳۰ دقیقه ماساژ سر با ماسک است که قیمت آن برای این پکیج ۴٠٠ هزار تومان در نظر گرفته شده است. پکیج رویال شمع شامل ۹۰ دقیقه ماساژ شمع  و ۳۰ دقیقه ماساژ شمع صورت است که قیمت آن ۴٢۵ هزار تومان است. پکیج راج که دارای ماساژ سنگ داغ به مدت ٩٠ دقیقه همراه با ماساژ پا به مدت ۳۰ دقیقه و قیمت ٣٩۵ هزار تومان است. برای خرید این پکیج تا ۲۵ بهمن ماه فرصت دارید و می‌توانید از آن تا ۲۸ اسفندماه استفاده کنید.

برای تهیه پکیج های ولنتاین نیلوفر آبی کلیک کنید. 

پکیج ویژه‌ی روز ولنتاین از مجموعه‌ی ماساژ و اسپای حس خوب زندگی

پکیج یک روزه‌ی یوشیتا، در این پکیج خدمات حمام سنتی، سالن فیتنس و استخر شنا، سوناها، ویرپول، آبشار آب سرد و اتاق برف گنجانده شده است. همچنین در این پکیج امکان سفارش یک نوشیدنی گرم و آرامش‌بخش به انتخاب خودتان فراهم شده است. قیمت ویژه‌ی پکیج یک روزه‌ی یوشیتا، ۱۹۰هزار تومان است.

پکیج یک روزه‌ی اسپا تایم، در این گزینه شما می‌توانید ۶۰ دقیقه ماساژ انتخابی و یک نوشیدنی هیجان‌انگیز هم به انتخاب خودتان با قیمت ۱۷۰ هزار تومان داشته باشید.

پکیج یک روزه‌ی  تایم لس، که در آن خدمات ماساژ ۶۰ دقیقه‌ای به انتخاب خودتان، استخر شنا، سوناها ویرپول، آبشار سرد و اتاق برف و یک نوشیدنی خوشمزه به همراه یک سالاد سالم و با کیفیت باز هم به انتخاب شما گنجانده شده است. قیمت پکیج یک روزه‌ی تایم لس۲۸۵ هزار تومان است.

برای تهیه پکیج های ولنتاین حس خوب زندگی کلیک کنید. 

پکیج ویژه‌ی روز ولنتاین از مجموعه‌ی ماساژ و اسپای مانو ماساژ

 در این پکیج سه گزینه برای انتخاب پیش‌روی شماست اول، ماساژ به مدت یک ساعت، همراه با یک هدیه که شامل گل رز و جاشمعی است. قیمت این پکیج برای روز ولنتاین ۲۰۰ هزارتومان است.

دوم ماساژ به مدت۹۰ دقیقه به علاوه هدیه‌ی گل رز و جاشمعی با قیمت تعیین شده‌ی ۳۰۰ هزارتومان و گزینه‌ی سوم هم ماساژ به مدت سه ساعت با یک جاشمعی و گل رز که قیمت آن هم ۳۸۰ هزارتومان است.

برای خرید این پکیج هم تا ۲۵ بهمن ماه فرصت دارید و تا دو ماه پس از خرید هم می‌توانید از آن استفاده کنید.

برای تهیه پکیج های ولنتاین مانو ماساژ کلیک کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *