برندها

برند اوریفلیم

معرفی و بررسی برند محصولات آرایشی و بهداشتی اوریفلیم

برند اوریفلیم یکی از برندهای معروف و شناخته شده است که داری قدمتی چندین ساله است. رمز موفقیت محصولات آرایشی و بهداشتی اوریفلیم در آن است که استفاده از موارد شیمایی و مضر را به حداقل رسانده اند و کاملا تولیدات گیاهی و طبیعی دارند. تاریخچه محصولات آرایشی و بهداشتی اوریفلیم به سال ۱۹۶۷ برمیگردد. اوریفلیم یک برند سوئدی است. طراحان اصلی و ابتدایی برند اوریفلیم دوبرادربوده اند که بعدها تعداد همکاران و دوستان آنها بیشتر شده و باعث شده محصولات آرایشی و بهداشتی اوریفلیم توسعه و گسترش چشمگیری نه تنها در سوئد بلکه در همه جهان داشته باشد و به فروش یک و نیم میلیارد یورو در سال برسند.
یکی از خصوصیاتی که محصولات آرایشی و بهداشتی اوریفلیم دارد و عامل مهمی در تمایز آن از سایر محصولات شده است، توجه ویژه این برند به تولید محصولاتی مراقبتی و درمانی پوست است. به همین منظور محصولات آرایشی و بهداشتی اوریفلیم کاملا ارگانیک و گیاهی است.
برند اوریفلیم با موسسه و نهادهای خیریه همکاری دارد و سالیانه میزانی از سود کمپانی خود را با نیازمندان تقسیم می کند. این برند در آستانه ۴۵-۵۰ سالگی است و تا الان توانسته است اعتماد بسیاری را نسبت به محصولات خود جلب کند. تولیدات کمپانی اوریفلیم تنها به محصولات آرایشی و بهداشتی محدود نمی شود. برند اوریفلیم در تولیدات چرم، کیف و کفش چرم، عطر و ادکلن، محصولات بهداشتی کودکان، رنگ مو، محصولات بهداشتی بانوان، محصولات بهداشتی آقایان، محصولات بهداشتی مو، ترمیم و سالم سازی مو، محصولات بهداشتی و مراقبتی پا و سایر کالاها است که به معرفی همه موارد خواهیم پرداخت.
مصرف زیاد از مواد شیمیایی یا محصولات حاوی مواد شیمیایی باعث شده سلامت پوست و موی شما به خطر بیفتد. بنابراین طراحان و تولیدکنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی باید این مهم را بسیار مورد توجه قرار دهند. محصولات بهداشتی و درمانی اوریفلیم یکی از بهترین گزینه های انتخاب است. اگر غیراز زیبایی و ظاهری زیبا سلامت جسم و مخصوصا سلامت پوست و مو یک دغدغه مهم است باید لوازم آرایشی و بهداشتی را انتخاب کنید که ضمن ایجاد زیبایی ظاهر، سلامتی شما را به خطر نندازد. استفاده از مواد آرایشی فاقد برند و یا محصولات آرایشی و بهداشتی غیراستاندارد مشکلات جدی برای شما به وجود می آورد.
محصولات بهداشتی و درمانی اوریفلیم گستردی و تنوع زیادی دارد. محصولات بهداشتی و درمانی اوریفلیم دارای تنوع زیادی است و همه پوست ها و همه خصوصیات پوستی را درنظر گرفته است. شما ضمن آنکه ویژگی پوست و صورت خود را شناسایی کردید لازم است باتوجه به آن ویژگی، محصول مورد نظر خود را تهیه کنید.
بهترین ویژگی محصولات بهداشتی و درمانی اوریفلیم این است که تنها تنوع در محصولات بهداشتی و آرایشی ندارد این تنوع در تمام محصولات درمانی و بهداشتی آن به چشم می خورد. ضمن اینکه به خاطر داشته باشید که با خرید محصولات بهداشتی و درمانی اوریفلیم شما به افراد تهی دست و نیازمند نیز بسیار کمک کرده اید و با خیالی آسوده می توانید بدون داشتن دغدغه جذب مواد مضر و آلوده، از استفاده محصولات بهداشتی و درمانی اوریفلیم لذت ببرید. اگر محصولات بهداشتی و آرایشی استفاده کنید که از موارد درجه دو یا شیمیایی ساخته شده باشد و یااینکه حاوی مواد نگهدارنده بیش از حدنورمال باشد می تواند مشکلات زیادی را در دراز مدت برای شما ایجاد کند.
ایجاد چین و چروک زود هنگام، کک و مک، جوش های چرکی، لکه های پوستی، پوسته پوسته شدن صورت، پف اطراف چشم و خارش نمونه های از مشکلات پوستی است که در اثر استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی ناسالم است. از همه موارد ذکر شده بگذریم موارد شیمیایی و سرب موجود در برخی محصولات آرایشی و بهداشتی عامل ایجاد سرطان در افراد خواهد شد. پس هر اندازه در انتخاب درست محصولات بهداشتی و درمانی حساسیت به خرج دهید کم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *