برندها

معرفی برند بورژیس Bourjois

معرفی برند بورژویس Bourjois

برند بورژویس Bourjois برند نام آشنای فرانسوی‌‍ در سال ۱۸۶۳ در حالیکه فرانسه دومین قدرت اقتصادی پیشتاز جهان بود، در یکی از سالن‌های کوچک تاتر پاریس متولد شد. جوزف پنسیون که خود یک بازیگر بود، برای سهولت گریم بازیگران، مواد و ابزاری را خلق کرد که بعدها اولین محصولات بورژویس Bourjois لقب گرفت.

در سال ۱۸۶۸ جوزف تمامی فعالیت‌ها را به الکساندر ناپلئون بورژویس سپرد و از آن پس این سال به عنوان تاریخ اصلی تاسیس شرکت بورژویس، نام گرفت. در حقیقت شهرت و آوازه این شرکت به وسیله الکساندر بود که به دست آمد.

در سال ۲۰۱۴ گروه آمریکایی Coty Inc. حق تولید انحصاری این شرکت را به قیمت ۲۳۹ میلیون دلار خریداری کرده است و به تولید انواع محصولات آرایشی، بهداشتی و مراقبتی پوست می‌پردازد. بورژویس محصولات خود را به بیش از ۵۰ کشور دنیا صادر می‌کند و الهام‌بخش سبک زندگی بسیاری از زنان مدرن بوده است.

از ویژگی‌های منحصر به فرد بورژآ، سهولت در دسترسی و قیمت مقرون به صرفه در عین داشتن کیفیت بالا و درجه یک است. بورژویس با تشویق استفاده از لوازم آرایش خود، سعی در القا حس زیبایی شخصی، داشتن احساس زیبایی و هماهنگی زیبایی درونی و ظاهری زنان داشت. این کمپانی همچنین در حدود سال‌ ۱۹۳۶ یکی از حامیان زنان در بحث داغ آن روزها، یعنی ایجاد حق رای برای زنان، بود.

با گذشت بیش از ۱۵۰ سال از تاسیس این شرکت، بورژویس همچنان در تلاش برای تولید محصولات جدید و خلاقانه برای زنان است. بورژویس در تلاش است که در درون هر زن، حس زیبایی و هوشمندی در عین سادگی را ایجاد کند. از سیاست‌های این شرکت این است که برای تمام زنان از سراسر دنیا، بدون پرداخت هزینه‌های گزاف، امکان زیبایی جسورانه‌ی زنان پاریسی را فراهم آورد و به آنها یادآوری کند که هر کس در کمال زیبایی، می‌تواند سبک شخصی خود را داشته باشد.

در اینجا میتوانید انواع محصولات بورژوآ (Bourjois) یا بورژویس را مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *