برندها

معرفی برند کیووی Qv

معرفی برند کیووی Qv

معرفی برند کیووی Qv

نخستین جرقه‏‏‏ های پیدایش برند کیووی QV در سال ۱۹۵۳ در استرالیا زده شد. زمانی که بخش پوست بیمارستانی در ملبورن، از شیمی‏دان جوانی به نام جرالد اپنهایم Gerald Oppenhiem درخواست کرد فرمولی برای مراقبت از پوست پیدا کند.

محصول نهایی به احترام بیمارستان کویین ویکتوریا Queen Victoria، روغن حمام کیووی QV نامیده شد. پس از مشاهده‏ی رضایت بیماران بیمارستان، اپنهایم مقدار بیشتری از این روغن تولید کرد و سه سال بعد، روغن حمام کیووی به داروخانه‏‏‏ های سراسر استرالیا عرضه شد.

مردم که به دنبال راهی ملایم برای بازیافتن لطافت و سلامت پوست خود بودند از این محصول استقبال کردند. با مشاهده ‏ی نیاز جامعه، اپنهایم تصمیم گرفت به کمک همسرش و یک پرستار، برند محصولات مراقبت از پوست خود را راه‏اندازی کند.

پس از سال‏ ها تلاش در سال ۱۹۷۵ برند کیووی QV از شرکت دارویی ایگو Ego Pharmaceuticals متولد شد. برندی که تا کنون بیش از پنجاه میلیون محصول در سراسر دنیا به فروش رسانده است.

محصولات کیووی فاقد صابون، عطر، لانولین و دیگر مواد محرک پوست هستند و PH متعادل دارند؛ به همین دلیل به روند بازسازی طبیعی پوست کمک می‏کنند. این محصولات برای استفاده‏ ی روزانه‏ ی کودکان و بزرگسالان طراحی شده ‏اند و با پاک‏‏‏سازی ملایم و خاصیت مرطوب‏ کنندگی بالا، از پوست های خشک و حساس در برابر آسیب‏ های محیطی محافظت می‏کنند.

تولیدات کیووی به چهار گروه محصولات مراقبت صورت، بدن، مراقبت ویژه و محصولات مخصوص نوزادان و کودکان تقسیم می‏‏شوند. محصولات صورت، شامل فوم ‏‏ها و لوسیون‏‏ های شست‏‏‏و‏‏‏شو و دستمال مرطوب، آلودگی‏‏ ها را با ملایمت از روی پوست پاک می‏‏کنند و پس از آن، باید از انواع مرطوب کننده‏‏ ها و ضد آفتاب ‏ها و ماسک صورت به منظور آبرسانی، احیای پوست و محافظت از آن استفاده کرد.

همچنین استفاده از کرم دور چشم و کرم لب  Lip balm برای پوست حساس این نواحی ضروری است. گروه محصولات مراقبت بدن، شامل لوسیون‏‏ های شستشو و بادی بار Body bar، بدون دربرداشتن صابون پوست را پاکیزه می‏‏کنند و لوسیون‏‏ های مرطوب‏کننده و روغن‏‏ های حمام رطوبت از دست رفته را به پوست بازمی‏‏گردانند.

محصولات تخصصی مراقبت بدن کیووی، شامل مجموعه ‏ی کرم‏‏ه ای دست، پا Feet Heel balm، شامپوها و نرم کننده و حالت دهنده‏ ی مو می‏‏شود. لوسیون ‏‏‏ها و مرطوب‏‏‏ کننده ‏‏‏ها و شامپوهای مخصوص کودکان و نوزادان نیز، به صورت ویژه برای پوست حساس آنها تولید شده است، تا بدون استفاده از مواد شیمیایی مضر، پوست را شست‏‏‏و‏‏‏شو دهند و لطافت و طراوت آن را حفظ کنند.

محصولات مراقبت ویژه‏ ی کیووی خاصیت درمانی دارند و برای استفاده بر روی پوست‏‏‏ های آسیب دیده طراحی شده ‏‏‏اند. پوست‏‏‏ هایی که دچار اگزما یا التهاب باشند، به مراقبت خاص نیاز دارند. با استفاده از گروه محصولات مراقبت خاص کیووی، شامل شوینده ‏‏‏ها و مرطوب کننده‏‏‏ ها، التهاب و خارش برطرف می‏‏‏شود و پوست سلامت و زیبایی خود را باز خواهد یافت.

نکته‏ ی قابل توجه این است که محصولات کیووی، همچنان کیفیت نمونه‏ ی نخستین را حفظ کرده‏ اند و به پوست‏ های حساس لطافتی بی‏ نظیر می ‏بخشند. پس از گذشت حدود چهار دهه، کیووی پنجاه نوع محصول مراقبت از پوست تولید کرده است که در بیش از بیست کشور دنیا جزو پرفروش ‏ترین ‏ها هستند. دانش، خلاقیت و نوآوری دانشمندان و متخصصان استرالیایی همواره به دنبال بهبود بخشیدن به کیفیت محصولات کیووی است.

در اینجا میتوانید پرفروشترین محصولات برند کیووی QV را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *