برندها

معرفی برند تالگو Thalgo

معرفی برند تالگو Thalgo

معرفی برند تالگو Thalgo

کمپانی تالگو Thalgo در سال ۱۹۶۴ در فرانسه تاسیس شد. تالگو Thalgo در ابتدا یک شرکت تولید محصولات پزشکی بر پایه جلبک بود. اما در سال ۱۹۶۶ تالگو Thalgo نام خود را، به عنوان یک برند لوازم آرایشی و بهداشتی بر پایه مواد اولیه دریایی و جلبک‌ها به ثبت رساند.

جلبک‌ها دارای توانایی‌های بسیار شگفت‌انگیزی هستند. آنها منبع سرشاری از ید، کلسیم، فسفر، پتاسیم، منیزیم، مس، روی، کبالت، آهن، فلوراید و … را دارند و تقریبا هر ویتامین و اسیدآمینه‌ای را نیز در خود جای دادند.

با توجه به این ترکیب‌های غنی، جلبک‌ها دارای خاصیت ضدویروسی و ضدباکتری هستند. آنها همچنین در علم داروسازی برای درمان روماتیسم و ​​تنظیم غده تیروئید استفاده می‌شوند.

از دیرباز تا کنون خواص درمانی آب دریا، چشمه‌های آب گرم طبیعی و آب‌وهوای این دو، در بین مردم شناخته شده و رایج بود. امروزه در جهان تالگو را به نام زیبایی دریایی نیز می‌شناسند. این زیبای دریایی، با خلق ترکیب‌های جدید و نوآورانه‌ی خود، در مدت کمی، توانست خود را به عنوانی رقیبی قدرتمند این صنعت، مطرح کند.

برند تالگو پا را فراتر از عرصه محصولات مراقب پوستی و بهداشتی گذاشت و با تولید مکمل‌های غذایی و برگزاری کلاس‌های آموزشی دریچه جدیدی را برای خود گشود. این برند فرانسوی هم‌اکنون در بیش از ۹۰ کشور دنیا، از جمله ایران شعبه رسمی و فعال دارد.

تالگو را می‌توان یک برند دوست‌دار محیط‌ زیست معرفی کرد که به صورت مداوم در این زمینه فعالیت‌ دارد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌کنیم:

  • پشتیبانی از انجمن حفاظت دریایی
  • سرمایه‌گذاری در پانل‌های خورشیدی که به کاهش انتشار CO2 کمک می‌کند
  • ساختن ترکیب‌های سازگار با محیط‌زیست (تمام فرمول‌های جدید عاری از از پارابن‌ها، روغن‌های معدنی یا مواد اولیه حیوانی هستند.)

تالگو مجموعه متنوع و گسترده‌ای از محصولات مراقبتی پوست شامل مرطوب‌کننده‌ها، کرم‌های ضدپیری، روغن‌ها و کرم‌های اسپا و …. را در خود جای داده است. این محصولات مراقبت‌های ویژه‌ای برای کاهش وزن، سلولیت‌‌، سم‌زدایی و … برای بدن فراهم می‌آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *