مراکز اسپا و ماساژ

هنر ماساژ ایرانیان

artmassage (2)

هنر ماساژ ایرانیان

مؤسسه مطالعاتی آموزشی هنر ماساژ ایرانیان، با ماموریت آموزش ماساژ و ارتقاء فرهنگ سلامت فعالیت خود را بصورت مستمر و موثر از سال ۱۳۸۸ در جهت پرورش کارشناسان و ارتقاء سطح علمی دانش پژوهان و علاقمندان و دست اندرکاران حوزه سلامت آغاز کرد.

هنر ماساژ ایرانیان، راهکار نیل به اهداف و ارزش های خود را با شیوه های موثر آموزشی و جذب اساتید با تجربه و صاحب نام در حوزه ماساژ، سلامت تن و روان، طب سنتی و طب سوزنی و تعهد به کیفیت در اجرای دوره های تخصصی، خط مشی خود قرار داده است.

این رویکرد تازه در بخش آموزش، با پایه گذاری حرکتی نو، به صورت برگزاری دوره های حرفه ای و کاربردی در حوزه های تخصصی ماساژ، طب سنتی و طب سوزنی مشهود است.

این آموزش ها که با انگیزه توسعه و رشد مفاهیم کاربردی سلامت و ساختن آینده حرفه ای بهتر برای دانش پژوهان ارائه می شود، میتواند کمک شایانی به علاقمندان رشته های ماساژ و طب سنتی کند تا توانمندی های متمایزی کسب کنند و در بازار کار رقابتی ماساژ و طب سنتی، بهترین باشند.

پس از سال ها و با دعوت دفتر طرح و برنامه های درسی سازمان فنی حرفه ای کشور برآن شدیم تا استاندارد آموزش شغل کاربر ماساژ و طب سنتی را با همکاری همکارانمان در این حوزه تدوین نماییم.

با توجه به تعدد رشته های آموزشی که در سازمان فنی و حرفه ای کشور تدوین نمودیم آموزشگاهی تحت عنوان “آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد هنرکهن” را در ابتدای سال ۱۳۹۵ تاسیس نمودیم تا به کیفیت آموزش در حوزه های سلامت، ماساژ و طب سنتی کمک شایانی نماییم.

اطلاعات تماس

  • نشانی: تهران، شهرک اکباتان، فاز۲، بلوک۱۲
  • شماره تماس: ۰۲۱۴۴۶۳۶۱۲۵ – ۰۲۱۴۴۶۳۶۰۶۸
  • پست الکترونیکی: info@artmassage.ir
  • سایت: www.artmassage.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *