مراکز اسپا و ماساژ

ماساژ مانو

manomassage

ماساژ مانو

هزاران نوع مختلف ماساژ وجود دارد که با سلیقه ها و نیازهای متفاوت مردم مطابقت دارد. در سالن ماساژ مانو تعدادی از بهترین و شناخته شده ترین انواع  ماساژ را برای شما به ارمغان آورده ایم که هر فردی چه یک مرد تنومند، چه فردی درحال رشد و در سنین بلوغ، و یا کسی که از دردی مزمن رنج می برد و یا کسی که بدنبال آرامش و رهایی از فشار های جسمی و ذهنی روزمره می باشد همه و همه می توانند از آنها بهره ببرند. در ذیل از انواع ماساژ این مررکز ماساژ نام برده شده است

ماساژ سنگ داغ – HOT STONE MASSAGE

در این ماساژ با استفاده از سنگهای مخصوص که با استفاده از دستگاه به حرارت مورد نظر رسیده اند، عضلات و اعصاب بدن آرام گردیده و درد و تنش از آنها خارج می شود. این سنگها دارای خواص شفابخش بی نظیری می باشند که با انتقال انرژی به نقاط خاص اثری فوق العاده بر ذهن و جسم می گذارند.

ماساژ ویژه مانو – -Four Hand – SPECIAL MANO MASSAGE

در این ماساژ همزمان دو ماساژور شما را ماساژ می دهند.این ماساژ تلفیقی از انواع ماساژها می باشد و تمام بدن شما به طور کامل توسط دو نفر ماساژ داده می شود که در دو نوع با روغن و بدون روغن قابل ارائه است

ماساژ کمپرس گیاهی – HERBAL COMPRESS MASSAGE

در این ماساژ استفاده از گیاهان خشک طبی منطقه آسیای جنوب شرقی و تراوش عصاره آنها بر بدن باعث آرامش و از بین بردن استرس و تسکین عضلات می گردد. در این ماساژ همچنین از روغن نیز استفاده می گردد.

ماساژ سوئدی – SWEDISH MASSAGE

این ماساژ با استفاده از روغنهای گرم باعث شل سدن عضلات منقبض شده به علت فعالیتهای بدنی و یا خستگیهای روزمره می گردد.اگر نیاز به ریلکسیشن و آرامش تمام بدن دارید این ماساژ به شما توصیه می شود.

آروماتراپی ماساژ (ماساژ با روغن معطر گیاهی)- OIL MASSAGE

این ماساژ با استفاده از روغنهای معطر گیاهی با خواص مختلف، باعث آرامش فوق العاده بدن و ذهن می گردد. حرکات ملایم و تکنیکهای تسکین دهنده، شما را به آرامشی باورنکردنی می رساند.

اطلاعات تماس

  • نشانی: تهران، الهیه، خیابان مهدیه، کوچه لسانی، مجموعه ورزشی باربُد
  • شماره تماس: ۲۲۶۲۱۰۲۰ (۰۲۱)

آدرس سایت: www.manomassage.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *