مراکز اسپا و ماساژ

شبدا

shabdaspa-(19)

شبدا

مراکز تخصصی ورزش و ماساژ شبدا فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ به عنوان موسسه ارائه دهنده خدمات ورزشی با کسب مجوزهای لازمه از مراکز مربوطه، آغاز کرد.

در سال ۹۳ با توجه به اولویت‌ها و تشویق دولت محترم برای بهبود فضای کسب و کار و توسعه اشتغال درجامعه‌ای با میلیون‌ها فرد تحصیل‌کرده و بدون شغل از یک طرف، و آمار های حاکی از شدت تنش، اضطراب، استرس، دلهره، ترس و نگرانی و عدم  آرامش در عمق اذهان مردم کشورمان و درادامه آن، متاسفانه آمار تکان دهنده گسترش سریع بیماری های سخت‌ درمان با منشاء عصبی-روانی از طرف دیگر، ما را برآن داشت تا در فکر انتخاب یک رویکرد سیستماتیک و نظام‌مند برای حل این چالش ها به سهم خودمان باشیم و با توجه به ماموریت وجودی تک تک اعضاء هیئت مدیره به هنگام ثبت شرکت، که همانا بهتر کردن حال انسان‌ها بود، چشم ها را مجددا شسته و جوردیگری ببینیم.

بستر بود برای عملی‌ کردن ماموریت تک‌تک اعضاء شرکت و توسعه اهداف و چشم انداز هایمان مناسب شده بود. از این رو مطالعات و تحلیل‌ های مهندسی برروی بازار ورزش‌ ها و ماساژ های آرامش‌ بخش و یا تحلیل پتانسیل صنعت ریلکسی کشور با کمک خبرگان داخلی و خارجی را شروع کردیم.

شناسایی الگو های موفق درکشورهای پیشرفته درحوزه خدمات ریلکسی، فیتنس، اسپورت، اسپا و ماساژ به ما یاد داد که امروزه رایج‌ ترین روند فروش انواع خدمات ریلکسی، عضوگیری باشگاه‌ها برای پکیج‌ های برنامه‌ریزی شده خدمات از طریق سیستم بازاریابی رابطه‌ مند است.

بنابراین مدل کسب و کار خود را با توجه به موارد مذکور و مطالعه روی دیگر ابزار های شناسایی نظیر تحلیل مشتریان هدف، ارزش‌ های پیشنهادی، نیازهای مشتریان احتمالی، جریان‌ های درآمدی، فعالیت‌ های کلیدی و ساختار های درآمد و هزینه کسب و کار و… طراحی و برنامه‌ریزی کردیم.

نتایج این برآورد ها با توجه به مدل کسب و کار طراحی شده و انتخابی، بازار پتانسیل و دست‌یافتنی بسیار بزرگی را برای ارائه خدمات ورزش‌ ها و ماساژ های آرامش‌ بخش به ما نشان داد و درنتیجه با مذاکره و جذب سرمایه‌گذاران مناسب برای برداشتن سهم ازصنعت ریلکسی، این پروسه تکمیل‌ تر و آماد‌ه‌ تر شد.

اول کشورم، دوم شرکتم، سوم خودم. به خاطر ندارم و یا به عبارتی دیگر غیر ممکن است، غیر ممکن است تک‌تک اعضای یک تیم به این منظور تشکیل شود و اولویت اول آن ها حل نیاز های مردم کشورشان، اولویت دوم حل نیاز های شرکتشان و سوم حل نیاز های خودشان بوده باشد ولی خداوند هستی، آن‌ها را کمک نکرده باشد. درحالی که خداوند به صراحت فرموده است: “ادعونی استجب لکم” (بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را).

و اینک تمامی برآورد ها با توجه به موارد مذکور، امکان اشتغال پانزده هزار مرد و زن را در صد ها مراکز شبدا در سراسر کشور در قالب ارائه خدمات انواع ماساژ های ریلکسی وانواع ورزش‌ های آرامش‌ بخش با نام شبدا و امکان عضوگیری یک صد هزار زن و مرد را در این خاک، برای رها سازی و آزادسازی تنش، استرس و اضطراب و در نتیجه حصول سلامتی، ممکن و میسر می‌نماید.

دست از طلب ندارم تا کام من برآید       یا تن رسد به جانان، یا جان ز تن برآید

امروزه برهمگان روشن است که خطرات ناشی از استرس، این قاتل همراه، حتی بیشتراز انواع سلاح‌ های شیمیایی است و تمامی کشور ها و خود کشور ما سالانه میلیارد ها دلار صرف جبران خسارت‌ های ناشی از این قاتل همراه، درونی و خاموش کرده‌اند، اما متاسفانه این خسارت‌ ها هنوز هم ادامه دارد.

محصول ما درچنین شرایطی، محصول پیشگیری و آرامش بوده و کمک می‌کند انسان‌ ها با استفاده از آن سهم بیشتری را از احساس خوب خوشبختی برای خود و خانواده هایشان به همراه ببرند.

مخاطب محترم، درصورت رضایت از این مسیر و خواست قلبی شما برای حمایت از این روند، لطفا دستان یاریگر خود را همدلانه به دستان ما بفشارید و نقشی مهم برای خود در این حرکت عمیق و موثر قائل باشید.

اطلاعات تماس

  • نشانی: تبریز، ولیعصر، فروغی، جنب مسجد جوادالائمه، ساختمان شبدا، پلاک ۱۶
  • شماره تماس: ۰۴۱۳۳۳۳۵۷۲۸ – ۰۲۱۴۷۶۲۰۱۳۱
  • پست الکترونیکی: info@shabdaspa.com
  • سایت: www.shabdaspa.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *