گزارشگر, مطالب ویژه

اسپای فضایی

اسپای فضایی

اختصاصی مجله اسپا:

اسپای فضایی

این روزها یکی از ویژگی‌ های انتخاب هتل توسط افراد، کیفیت اسپا ارائه شده در آن هتل است بنابراین بازار رقابت اسپا بین هتل‌ های درجه یک دنیا داغ است. در این بازار داغ، که هر کدام از هتل‌ ها در اقسی نقاط دنیا، سعی در ربودن گوی رقابت از دیگری دارند، هتل گرند کامه‌آ در زوریخ سوییس، با آوردن فضا در زمین، توجه بسیاری از گردشگران را به خود جلب کرده است.

spatial-spa

این اتاق که به سوئیت فضایی شهرت پیدا کرده است، در طبقه پنجم هتل گرند کامه‌آ واقع شده است و توسط هنرمند مشهور میشاییل نجار طراحی و ساخته شده است. این هنرمند ماجراجو در آینده‌ نزدیک قرار است یه عنوان اولین هنرمند از روسیه به فضا سفر کند.

1-spatial-spa

هسته بیرونی این اتاق با طراحی منحصر به فرد خود توجه هر بیینده‌ای را به خود جلب می‌کند. این اتاق با جزییات وصف‌نشدنی از فضا طراحی شده است. قاب‌هایی با تصاویر منظومه شمسی و فضانوردان، پیکرهایی از سفینه‌های فضایی، تخت‌‌خواب معلق، گزیده‌هایی از ادبیات، موزیک و فیلم‌های منتخب هماهنگ با محیط و … گوشه‌ای از طراحی بی‌نظیر این اتاق است که به شما حس سپری کردن یک شب خارج از جو زمین را می‌دهد.

2-spatial-spa

به غیر از دکوراسیون عجیب و جذاب این سوئیت، هتل امکان ویژه‌ی اسپا در محل را برای کسانی که یک شب را در آن بگذرانند، در نظر گرفته است. در این اتاق فضایی می‌توانید با غلبه بر گرانش زمین، از انواع مختلف خدمات مثل ماساژ مخصوص صورت، تکنیک‌های متفاوت ماساژ شیاتسو، آکوپرشر (طب فشاری) و… بهره ببرید و جسم و روح خود را با فضای بدون گرانش اتاق همراه و در آن شناور کنید.

3-spatial-spa

اساس طراحی و ساخت این سوئیت نیز بر مبنای این ایده شکل گرفت که مهمان در آن حس غوطه‌ور شدن در یک ایستگاه فضایی خارج از جو زمین را داشته باشد و به وسیله آن به ادراکی تازه از تجسم زندگی و یکی شدن روح و جسم برسند و در نهایت شکل جدیدی از آرامش را تجربه کنند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *