برندها

معرفی برند NUXE

معرفی برند نوکس NUXE

معرفی برند نوکس NUXE

در سال ۱۹۹۱ در حالی که آلیزا جابز اولین فرزندش را باردار بود، مشتاق یافتن راهکارهایی سریع و آسانی برای رسیدن به مفهوم زیبایی بود اما تقریبا هیچ محصولی باب میل او وجود نداشت. به همین دلیل محصولاتی را بنام برند نوکسNUXE را به وجود آورد .

آلیزا که روحیه‌ای کارآفرین و پیش‌رو داشت، تصمیم به تولید یک کرم چند منظوره با برند نوکس NUXE برای مرطوب کردن، تغذیه و نرم کردن پوست خشک گرفت که برای پوست و مو مناسب باشد. این دقیقا همان چیزی بود که یک مادر مدرن شهری، زنی که او در حال تبدیل شدن به یکی از آنها بود، لازم می‌داشت.

در اوایل دهه ۹۰ آلیزا آزمایشگاه و کارگاه کوچک تولید محصولات زیبایی و بهداشتی خود را در پاریس به راه انداخت. کارگاه کوچک آلیزا با تلفیق طبیعت با مفهوم لوکس منحصر به فرد خودش، در حال تبدیل شدن به یک برند جهانی بود.

در حقیقت علاقه او به طبیعت به کودکی او برمی‌گشت. با راه انداختن این برند اون فرصت به واقعیت پیوستن رویاهای کودکی‌اش را پیدا کرد. ترکیب آخرین تکنولوژی روز و عناصر نابی از طبیعت باعث پدید آمدن ترکیبات پیچیده‌ و فوق‌العاده‌ای گشت که نوکس را به برند بسیار معتبر جهانی تبدیل کرد.

امروزه محصولات منحصر به فرد نوکس در بیش از ۳۲ کشور جهان قابل دسترس است. نوکس به ترکیبات رمزآلود کرم‌های خود معروف است که نه تنها باعث تغذیه، ترمیم و نرمی پوست و مو می‌شود بلکه حس فوق‌العاده و عطر توصیف‌ناپذیری از خود به جای می‌گذارد که خود را از سایر محصولات موجود در این صنعت متمایز می‌سازد.

البته شرکت نوکس ادعای وجود ترکیبات مخفی محبوب را کاملا رد می‌کند و بر این عقیده استوار هست که نوکس تنها به وعده‌هایش برای به ارمغان آوردن زیبایی ناب پاریسی عمل کرده است و از تمام توان طبیعت برای در اختیار گذاشتن زیبایی در دسترس همه‌ی زنان استفاده کرده است.

در اینجا میتوانید مهمترین محصولات منحصر به فرد و موجود نوکس در ایران را خواهید دید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *