مراکز اسپا و ماساژ

حس خوب زندگی

zendegicomplex (2)

حس خوب زندگی

پس از پشت سر گذاشتن سال ها مطالعه مستمر و بهره گیری از دانش متخصصین و مشاورین عالیرتبه، مجموعه اسپا و تندرستی “حس خوب زندگی” در قلب بزرگترین منطقه اداری و تجاری شهر تهران در سال ۱۳۹۱ به بهره برداری رسید و نسل جدیدی از خدمات لوکس ورزشی و تندرستی را در اختیار علاقمندان قرار داده است.

ارائه خدمات حرفه ای توسط پرسنل کارآزموده و خوش برخورد، سبب شده تا این مجموعه پیشرو میزبان افراد برجسته و سختگیری باشد که نه تنها حس خوب زندگی را محلی برای تندرستی و آرامش خود انتخاب نمایند، بلکه با حضور در کنار دیگر اعضاء فرصتهای جدیدی برای برقراری ارتباطات دوستانه و سازنده بدست آورند.
در “حس خوب زندگی”، احساسی متفاوت از سلامت و نشاط را تجربه خواهید کرد. معماری منحصر بفرد با حفظ ارتباط معنادار با عناصر طبیعی، ترکیب موزون رنگ، نورپردازی و موسیقی هوایی با کیفیت هوای کوهستان، آب بسیار پاک و بهداشتی، و مهم تر از همه ارائه خدمات لوکس، رضایتمندی شما را فراتر از انتظاراتتان فراهم خواهد نمود.

شما در حس خوب زندگی علاوه بر قرار گرفتن در کانون توجه پزشکان، مربیان و پرسنل مجموعه، از برنامه های ورزشی اختصاصی و امکانات متنوع و خدمات منحصر بفردی که در فضایی به وسعت ۳۵۰۰ متر مربع برای شما در نظر گرفته شده است استفاده خواهید نمود.

مطمئن هستیم بعنوان یک ایرانی افتخار خواهید کرد از مجموعه ای استفاده می نمایید که یکی از مراکز برتر اسپا و ورزش در جهان و همچنین کاندیدای دریافت جایزه بین المللی کیفیت ارزیابی و معرفی گردیده است.
ما مشتاقانه پذیرای شما عزیزان در خانواده حس خوب زندگی هستیم.

اطلاعات تماس

  • پذیرش و خدمات اعضاء: ۸۸۵۰۷۰۸۰
  • کلینیک تست و مانیتورینگ پزشکی: ۸۸۵۲۰۶۴۰
  • سالن ورزش های گروهی بانوان: ۸۸۵۲۰۶۴۴
  • اسپا و ماساژ: ۸۸۵۲۰۶۴۵
  • نمابر: ۸۸۵۲۰۶۴۱
  • پست الکترونیک: info@zendegicomplex.com
  • سایت: www.zendegicomplex.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *