برندها

معرفی برند دیور DIOR

معرفی برند دیور DIOR

معرفی برند دیور DIOR

کریستین دیور DIOR برند فرانسوی که عمدتا با نام دیور DIOR آن را می‌شناسند، ابتدا با محصولات مد و پوشاک وارد صنعت مد شد اما با گسترش و شهرت دیور DIOR، دایره محصولات آن نیز گسترش یافت.

امروز دیور برندی در زمینه‌های پوشاک، عطر، محصولات آرایشی و بهداشتی، مراقبت پوستی و … محسوب می‌شود. برند دیور DIOR لوکس فرانسوی در سال ۱۹۴۶ در شهر پاریس در یک خانه کوچک خصوصی شروع به کار کرد که البته سال ۱۹۴۷ که سال افتتاح بوتیک این برند بود، به عنوان تاریخ تاسیس آن به شمار می‌آید.

آنها در همین سال از اولین عطر خود را با نام Miss Dior رونمایی کردند. این نام به افتخار خواهر کریستین دیور، کاترین دیور نام‌گذاری شده بود. دیور اولین محصول آرایشی-بهداشتی خود را که یک رژ لب بود، در سال ۱۹۵۴ به بازار عرضه کرد.

بعدها خط کاملی از لوازم آرایشی و بهداشتی یکی از نکات جالب در مورد این برند مدیریت آن توسط پیر گاردین بین سال‌های ۱۹۴۷ تا ۱۹۵۰ بود.

دیور در همان سال‌های اولیه برای دیگر برندها با طراحی‌های ساده و زنانه با پارچه‌هایی متفاوت، رقیب جدی به حساب می‌آمد و امپراطوری مستحکمی برای خود پایه‌گذاری کرد. دیور تنها در سال ۱۹۴۹ که دومین سال تاسیس آن محسوب می‌شد، به سود خالصی بالغ بر ۱۲٫۷ میلیون دلار رسید.

افراد مشهور زیادی مانند مدونا، برد پیت، ریحانا، بلیک لایولی و … در طی این سال‌ها با دیور همکاری کردند. سرپرست فعلی دیور از سال ۲۰۱۶ تا کنون ماریا گرازیا می‌باشد.

با مراجعه به اینجا میتوانید مهمترین محصولات برند دیور DIOR موجود در ایران را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *