گزارشگر, مطالب ویژه

معرفی بهترین مراکز اسپا در جهان

best-spa-centers-in-the-world (3)

اختصاصی مجله اسپا:

معرفی بهترین مراکز اسپا در جهان

با انتخاب بهتربن مراکز اسپا در جهان می توانید زمان های بسیار زیبا را سپری کنید.

بورگو اگنوزیا، پوگلیا، ایتالیا

این اسپا در یکی از زیباترین هتل‌ های مدیترانه قرار گرفته است. گل‌ های کاغذی محوطه را غرق خود کرده‌اند. سنگ آهک توفی به سراسر هتل رنگ آرامش زده‌ است و رفتار کارکنان با فرهنگ عمیق پذیرایی روستای پوگیلان آمیخته شده ‌است.

این هتل، یک مرکز رویایی و عالی برای یافتن آرامش است. همه‌ آن چیز هایی که در زندگی عادی نمی‌یافتید، اینجا به وفور یافت می‌شود. سبد های بزرگی از گردو، گلدان‌ های کوچکی مملو از عطر بنفشه و دیوار هایی پوشیده‌ شده از ظروف پر از آب‌ های روی رنگ که هر کدام در نهایت زیبایی و ظرافت روی دیوار چیده شده‌اند.

برای آسایش شما، حتی برای کودکان هم فضایی درنظر گرفته شده ‌است که در زمان استراحت‌ پس از ناهار و بعد از ظهر، آن‌ جا باشند. این محل مملو از زنانی است که برنامه‌ های متنوعی برای سرگرمی، آشپزی، نمایش عروسکی و بازدید از حیوانات مزرعه و حتی گالری‌ های هنری اطراف تدارک دیده‌اند.

در کنار این محل، استخر خانوادگی مفرحی با شیب ملایم و آب ولرم (حتی در سرد ترین ماه‌ های سال) وجود دارد. لحظات شیک و باشکوهی برای تفریحات ساحلی شما در ساحل کالا ماسکوئیلا با تخت‌ های آفتاب‌گیر و پله‌ هایی برای دسترسی به آب‌ های فیروزه‌ای و خوراک خرچنگ شاهانه برای ناهار شما در نظر گرفته شده ‌است.

best-spa-centers-in-the-world (6)

غذای این‌ جا لذیذ و سالم و مقوی است. همه مواد از مزارع اطراف تهیه می‌شوند. بروکلی، گوجه‌ فرنگی، بادمجان‌ های شاداب و موسیر های کوچک خوش­فرم که با آرد سمولینای محلی و البته با روغن زیتون اعلای منطقه تهیه شده‌اند.

فضا آکنده از عطر رُزماری، یاسمن و لیمو است. در شب‌ های باشکوه این هتل، چراغ‌ های کوچکی بر فراز درختان، روشن می‌شود. نور گذری فانوس دریایی، شاعرانگی بیشتری به فضای شب‌ ها می‌بخشد. این محل هم برای خانواده‌ هایی که با کودکان خود به آن آمده‌اند و هم برای زوج‌ هایی که می‌خواهند یک شب رُمانتیک در آن سپری کنند، بسیار مناسب است.

و در نهایت اسپای شگفت‌ انگیز این محل که در آن ماسور های حرفه‌ای (ماساژ دهنده) با پوست و بدن شما همانند رفتار مادری با کودکش به نرمی و آرامی رفتار می‌کنند. موسیقی آکاردئون همراه با آواز دلنشین پرندگان و صدای مسحور‌ کننده امواجی که به ساحل می‌خورند و به آغوش دریا بازمی‌گردند، همراه می‌شود.

best-spa-centers-in-the-world (5)

ماساژ با روغن زیتون انجام می‌گیرد و ابتدا قطعاتی از برگ زیتون روی چشم‌ ها نهاده می‌شود. در ماه‌ های سرد سال، آتشی در سالن ماساژ افروخته می‌شود و بخار حمام‌ های سنتی رومی به این فضا عمق می‌بخشد. همه چیز در عین سادگی، بسیار کارآمد است.

این اسپای زیبا، تمیز و بهداشتی است و سراسر آن همانند خود هتل مملو از زیبایی‌ هایی است که منتظر کاشف شان مانده‌اند.

این اسپا از نسلی به نسل دیگر، و از مادر به پسرش رسیده ‌است. در این منطقه ممکن است، اسپا های دیگری هم باشند. مانند اسپای ماسریا سن دومنیکو یا ماسریا سیمونو و ماسریا لاکاروبه، اما هیچ‌ کدام در زیبایی، شگفتی و خدمات به گرد پای بورگو اگنازیا نمی‌رسند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *