مراکز اسپا و ماساژ

مارینا پالاس

marinaspa-(1)

مارینا پالاس

مارینا پالاس به عنوان اولین مرکز لوکس و تخصصی در زمینه ارائه خدمات ورزش، ماساژ و اسپا فعالیت خود را در سال ۱۳۹۵ با کسب مجوز های لازم از نهاد های مربوطه آغاز کرد. با توجه به این مطلب که میلیون ها فرد تحصیل کرده و با استعداد اما بدون شغل در جامعه وجود دارد، ایجاد مسیر هایی هموار برای یاری رساندن به قشر کثیری که درجهت رسیدن به اهدافشان، آماده اند تا عاشقانه مبارزه کنند، جزو اولین و بزرگترین آرمان های این مجموعه میباشد.

از اهداف دیگری که انگیزه کافی برای شروع چنین کسب و کاری را بیشتر و بیشتر میکند، این بوده که همگی گرفتار چرخه باطل عمر شده ایم. فشارها و استرس های اجتماعی، شغلی، تحصیلی و… همه و همه دست به دست هم داده اند تا ما فرصتی نداشته باشیم برای اندیشیدن به اینکه:

از کجا آمده ام؟ آمدنم بهر چه بود؟
با غرق شدن درکشمکش زندگی و استرس های بی پایان آن، آیا به دنبال چه چیزی برای سلامتی، ریکاوری، ادامه حیات، تفریح، سرگرمی و لذتی متفاوت برای خود و عزیزانمان هستیم؟

سوالات زیادی ازاین قبیل ما را برآن داشت تا برای حل این چالش ها به سهم خودمان به دنبال یک انتخاب باشیم، انتخابی نظام مند. با شناسایی الگو های موفق و پیشرفته داخلی و خارجی در این حوزه و مطالعات و تحلیل های مهندسی بر روی بازار صنعت ریلکسی بستر را برای شروع چنین حرکتی نو مهیا نمودیم.

چنانچه شما نیز دوست دارید دراین مسیر سبز زندگی، سهمی برای خود داشته باشید، دستان یاریگر خود را به دستان ما بفشارید و نقشی مهم برای خود در این حرکت عمیق قائل شوید.

اطلاعات تماس

  • نشانی: تبریز، ولیعصر، فلکه بازار، بالاتر از چهار راه سعدی، ساختمان مارینا، پلاک ۲۷
  • شماره تماس: ۰۴۱۳۳۳۳۶۹۳۷ – ۰۴۱۳۳۳۳۶۹۳۹
  • سایت: www.marinaspa.ir

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *