مراکز اسپا و ماساژ

مرکز تخصصی اسپا و آموزش ماساژ نگین ایرانیان

spaneginiranian-(7)

مرکز تخصصی اسپا و آموزش ماساژ نگین ایرانیان

نگین ایرانیان، نخستین مرکز رسمی و تخصصی اسپا و آموزش ماساژ و تنها نماینده اتحادیه هندوستان در ایران این موسسه در سال ۱۳۹۳ بامدیریت ” سلطان ماساژ ایران استاد عماد احمدی ” و مهندس میعاد عظیم پور استاد مبارزات آزاد MMA تشکیل شده است. و کمیته تخصصی و تحقیقات میدانی وسیع جهت شناسایی انواع ماساژ های رایج در حوزه کشور های شرق و جنوب شرق آسیا و کمپانی های معتبر آموزشی و ارائه دهنده ماساژ، پس از تهیه و تدوین طرح جامع ایجاد مراکز اسپا و ماساژ و با تاکید بر جنبه ریلکسشن، موفق به اخذ مجوز رسمی از مراجع ذیربط گردید و در حال حاضر با هتل ها و ۴۰ مجموعه ورزشی در سطح تهران خدمات منحصر به فرد خود را به علاقه مندان ارائه می نماید و تاکنون میزبان بیش از ۱/۰۰۰/۰۰۰ میهمان ارجمند بوده است.

پس از موفقیت های ارزنده و کسب اعتباری که این موسسه به مدیریت استاد احمدی کسب نمود و بخش عمده ای از بازار ماساژ را تصاحب نمود استاد احمدی در جهت اهداف متعالی خویش ، طرح حکمت جوانان را با هدف کار افرینی و حمایت از جوانان بیکار و مستضعف راه اندازی کرد.
در این طرح جوانان علاقه مند پس از اموزش ماساژ و کسب مهارت ابتدا در کنار یکی از اساتید در استخر ها یا هتل های طرف قرارداد تجربه می اندوزند و سپس به عنوان ماساژور در آین مراکز مشغول به کار می شوند.
طبق نظر استاد احمدی جوانان بی بضاعت به صورت نیم بها یا رایگان می توانند از خدمات آموزشی موسسه ماساژ نگین ایرانیان استفاده نمایند.

اطلاعات تماس

  • نشانی: تهران، خیابان سعدی شمالی، جنب بانک سپه، ساختمان اداری ۲۵۰، طبقه ۳، واحد ۸
  • شماره تماس: ۰۲۱۷۷۶۰۳۲۷۹
  • پست الکترونیکی: Info@spaneginiranian.com
  • سایت: www.spaneginiranian.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *